Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miert nevetik ki a tulsulyos...

Miert nevetik ki a tulsulyos embert az edzoteremben?

Figyelt kérdés
Miert nem inkabb elismerik, hogy ugen, ez az ember vette a faradtsagot, felemelte a febeket a fotelbol es elvonszolta az edzoterembe?
2014. jún. 2. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég sok teremben edzettem már, de sehol nem láttam ilyet, hogy kinevetnék.
2014. jún. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

nem nevet ki senki,ez a te parád.

elismerni meg az eredményt szokták.

a drogosnak meg az alkesznak sem gratulálnak ha bemegy az elvonóra,hogy ez igen,büszkék vagyunk rád mert eljöttél.

inkább azt mondják nekik,hogy ha megteszed ezt meg ezt,rendesen,tisztességesen,akkor nem rúglak ki a fenébe és segítek neked.

szóval ezt a te teszel szívességet mert edzel hozzáállást elfelejtheted.

2014. jún. 2. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Korbács, te pesti vagy, nem? Nincsenek véletlenül Debrecenben ismerőseid? Azt hiszem egy kertipartin találkoztam velük :D Viccen kívül.
2014. jún. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én nő létemre 94 kilósan fogtam magam és edzőterembe mentem, hogy kezdjek magammal valamit.

A legtöbb gépről azt se tudtam, hogy kell használni, hogy kell beállni, vagy ülni vagy feküdni. De senki nem nevetett ki, sőt! Megtanítottak arra, hogy miképpen fogjam a súlyokat, miképpen használjam a gépeket úgy, hogy az ízületeim ne menjenek tönkre. Még étkezési tanácsokat is kaptam.. Rajtam kívül sokan jöttek be akiknek komoly súlyfeleslegük van /volt, és őket sem nevették ki.

42/N

2014. jún. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ennyi.:-)
2014. jún. 3. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat. Ennek igazan orulok.:)
2014. jún. 3. 10:56
 7/9 anonim ***** válasza:
igen pest,és nincsen debreceni ismerősöm,úgyhogy nem rólam volt szó:)
2014. jún. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Csak annyit csíptem el néhány ex-pesti srácról, hogy "Korbács a testépítő". Visszakérdeztem, elvileg még valami netes fórumra is irkál az illető szóval ebből gondoltam :)
2014. jún. 3. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

akkor biztos nem.

ismerőseim nem ismerik ezt a fórumot,se a nicknevem.

és ha mondjuk kivénhedt bokszolót mondtak volna vagy valami hasonlót,de testépítőt:)

2014. jún. 3. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!