Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a következő szorzókkal...

Ha a következő szorzókkal adtam volna fel TippMix-et, akkor mennyi lenne a nyereményem? Tehát, amik bejöttek, azoknak ennyi a szorzója.1.40,1.30,2.67,2.54,1.15,1.18 Kombinált 6/7-be adtam volna fel 200Ft. -al, de elfelejtettem.

Figyelt kérdés

2014. jún. 3. 00:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Össze kell szorozni őket, majd megszorzod az alaptéttel, és megkapod a nyereményt..
2014. jún. 3. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem egészen,sztem ennek csak 6/7 -e.?
2014. jún. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A 6/7 kombináció azt jelenti hogy 7 fogadásból az összes lehetséges 6-os kötést megteszed. Ha egy tipp nem jön be akkor azok a kötések amelyben szerepel azokat bukod, jelen esetben tehát az az egy kötés fizet amiben a 6 tippet eltaláltad. Vagyis ezt a 6 oddsot össze kell szorozni, majd ezt az alaptéttel, és ennyit kapsz. És ha ebből levonod azt az 1400 forintot amivel megjátszottad megkapod hogy mennyit nyertél összesen.


#2: ha nem értesz a tippmixhez ne írogass hülyeségeket.

2014. jún. 3. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Tehát akkor itt a nyeremény: 3349 Ft.?
2014. jún. 4. 01:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja...
2014. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!