Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lány vagyok,170 cm és 47 kg...

Lány vagyok,170 cm és 47 kg tehát elég sovány. Megéri Jumbo (testtömegnövelő) -t innom? Már olvastam h több embernek bevált.

Figyelt kérdés
Az oké, hogy tornázom mellette, tehát a mozgás része megvan. A fő célom h vastagodjak.Sztetek használhat?
2010. jan. 1. 16:24
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem elég, de fontos. A Jumbo egyébként is kiváló termék, jómagam is használom hónapok óta. Táplálékkiegészítő helyett inkább a kajádat tegyed rendbe, étkezz napi 5-ször, vagy többször is ha tudsz, reggelire rengeteg zabpelyhet, vagy müzlit, illetve próbálj meg minél több rizst, burgonyát és más szénhidrátokat enni.

Sajnos a vékony testalkatúaknak meg kell tanulniuk enni, ha jól akarnak kinézni.

Ez mellett NE tornázz, mert azzal elég sok kalóriát égetsz. Járj el Fittness terembe, edzél súlyzókkal és ha teheted akkor próbáld meg elkerülni a sok mozgással járó dolgokat, mint a futás, vagy labdasportok.

Egyél, egyél, egyél, de EGÉSZSÉGES, JÓ MINŐSÉGŰ ételeket kizárólag, és eddzél szorgalmasan. 6 hónap alatt akármilyen szar a genetikád, megváltoztathatod a tested.

2010. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

A torna egyfajta erősítő torna, hogy izmosodjak, úgytűnik használ is vmit, csakhát igen, nem nagyon tudok enni. ki fogom próbálni a jumbot. és nagyon köszi a választ:)

ha vannak még vélemények szívesen veszem őket

2010. jan. 1. 18:15
 3/7 anonim ***** válasza:
próbáld ki nyugodtan, de az elején ne vedd meg egyből a 8 kg-s kiszerelést, és ha az étkezésed nincs rendben, zsírosodhatsz tőle. ezért vigyázz vele mindenképp
2010. jan. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és pontosabban milyen étrendet kell tartanom emellett, hogy pl ne csak a hasam nőjön hanem úgy arányosan?
2010. jan. 2. 12:40
 5/7 anonim ***** válasza:
próbálj tisztán kajálni. kerüld a zsíros kajákat, naponta 6x étkezz, próbálj minél fehérjedúsabban étkezni. Párolt csirkemell zöldséges rizzsel ebédre, reggelire tükörtojás, főtt tojás vacsira, ez már csak rajtad múlik. Figyeld a kajákban mi milyen arányban tartalmaz fehérjét, szénhidrátot és zsírt, ez alapján próbálj étkezni.
2010. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szerintem egy nő ne nyomjon tömegnövelőt!
2010. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ebben igazad van barátom
2010. jan. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!