Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Masszázs hulahop karika....

Masszázs hulahop karika. Bevált valakinek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 10. 17:34
 1/7 anonim ***** válasza:
naná, felba.szott hogy nem ment. erre jó volt.
2011. szept. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nem egyszerü,az tuti.Èn is elkezdtem használni,ma karikáztam kb egy órát,és már van 1-2 lila foltom :S

Remélem megéri szenvedni vele

2011. szept. 10. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:

nos, jól keresztbe húztad a számításaim.

gondoltam lehurrogsz majd, hogy " ha nem tudsz normálisan írni, akkor nem muszáj", erre én megkérdezem normálisan, hogy milyen szempontból érted, hogy bevált-e. s a végén eljutunk valahogy odáig, hogy alakot szeretnél formálni, vagy fogyni szeretnél, amire én persze röviden (de meghagyva a lehetőséget, hogy amennyiben tényleg komolyan érdekel, rákérdezhess) leírom, hogy fogyás csakis étrend kérdése, edzeni mellette inkább izom megtartásért, illetve energia felhasználás miatt meg pedig komolyabb sportot célszerű végezni.

illetve alakformáláshoz meg nagy ellenállású gyakorlatok és dús étrend (a fogyás ellentéte kb.) ajánlott, mert így tudnak az izmaid akár növekedni is.

:)

2011. szept. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Semmi kivetnivalót nem találtam a válaszodban :)

Ùgy értem hogy bevált-e,hogy fogyott-e az illetö,vagy sem.

Fogyni is,és alakot formálni is szeretnék,de ugyebár a 2 együtt nem megy?!Enni nem eszek sokat,csak ettem,de azt is unalmamban,és 5 kg-t felszedtem.Ettöl akarok elsösorban megszabadulni,ha lehet minnél elöbb :D

JA és köszönöm a válaszod :)

2011. szept. 10. 20:00
 5/7 anonim ***** válasza:

komoly szinten izmosodni nem lehet fogyás mellett. bár extrém kivételek vannak erre is, általában nem túl egészségesek. vagy extrém jó adottság is segíthet, de ezeket csak a pontosság kedvéért jegyezném meg.


"alap" szinten edzéstől valamennyire növekednek az izmaid, tehát sokszor észre lehet venni egy emberen, ha edzeni kezd. növekednek az izmok glikogén raktárai stb.

nyilván aki nagyobb izomtömeget akar felépíteni, tehát a "formásítás" legkomolyabb módját végzi, nem viccből követ pontos étrendet, és edz olyan módon ahogy.


igazából neked beleférhet egyszerre a szálkásítás (megfelelő étrendet kell követned, ahol annyi energiát viszel be, hogy a szervezeted a tartalékait is használja) és mellette valami komolyabb edzés lenne célszerű. teljes testre, ezt elvégezheted otthon is.

sőt, akár még videó csoportot is tudok keresni youtube-ról, ami szerintem jobb a magyar fitness celebek videóinál és gyakorlatainál.

2011. szept. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Aczél: :DD Azért elképzeltelek hullahoppozás közben :))))


Kérdező: én nemtom, mert közben, mikor hh-ztam más edzéseket is csináltam, így nem eldönthető, h attól vagy mindentől együttesen változott az alakom. (bár erőteljes a sejtésem, h inkább utóbbi)

De ha épp máshoz nincs kedved, az is megteszi.:)

Sok sikert Neked! :)

2011. szept. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nos.. igen. szóval sparringolás közben az ovi udvaron találtunk egy karikát, és iszonyat csípőbedobások ellenére nem ment.. szóval bunyóztunk tovább.
2011. szept. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!