Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » VAN Valami tippetek hogyan...

VAN Valami tippetek hogyan bírhatnám újra fejlődésre a lábamat? Eddig ez a testrészem fejlődött a leggyorsabban, de most úgy veszem észre felsőtestre jobban fejlődök és a lábam nem igazán akar.

Figyelt kérdés
ezeket szoktam végezni lábedzésen: combfeszítő,guggolás,lábtoló,sétáló kitörés,vagy bolgár guggolás,merevlábú felhúzás,combhajlító gép,kitörés keretben.Áltlában ezekből a gyakorlatokból szokta összeállítani az edzéstervet,de szeretném megújítani,mert hiába emelek a súlyokon,nem érzem már annyira az izomlázat sem.tudtok adni ötleteket?
2014. jún. 9. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha lassul vagy megáll a fejlődés, akkor első körben a túledzés kerül képbe. Egyébként az izomláz nem szükségszerű, és nem igazán jelzi az edzés hatékonyságát.
2014. jún. 9. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hozzáteszem még, hogy gyors anyagcserével rendelkezőknek érdemes megprobalkozni a feherjebevitel növelésével. Nekem bevált. (Nem tudom neked gyors-e az anyagcsered) A tul kevés fehérje is okozhat ilyet tapasztalataim szerint.
2014. jún. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!