Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 3 hónap alatt mennyire tudom...

3 hónap alatt mennyire tudom "megformálni" az alakomat?

Figyelt kérdés
Vagyis a nyáron szerintetk mennyit tudok fofyni mozgásal alak formálásal? Most 72kg vagyok elore is koszi:)

2014. jún. 9. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Heti 0,5-1 kg-ot tudsz zsírból leadni egy jó szálkásító diétával és mozgással. De jó lenne ha erősítő edzésed is lenne, mert így lesz jó a forma, ne csak aerob edzés legyen.
2014. jún. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Es szeronted ha egesz nyaron csak ezzel foglalkozom mennyit tudok leadni?
2014. jún. 9. 19:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Most írtam, hogy lemehet heti 1kg. Akkor ki tudod számolni, hogy 3 hónap alatt mennyi mehet le max.:)
2014. jún. 9. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Tessék ha nehéz megoldani akkor 5-10 kiló közt.

De nyaron a fesztiválok,strand,taborok,jégkrém,langos,sör vilagában nem hinném hogy heti 3-4x eljarsz edzeni és diétazol VÉGIG.

2014. jún. 9. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
DE!! Elhataroztam es nagyon akarom...
2014. jún. 9. 20:14
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor hajrá.:)
2014. jún. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom:) olyan 58-60 szeretnek lenni... Remelm valami ossze jon
2014. jún. 9. 20:17
 8/8 aikiboxer ***** válasza:
Felejtsd el a kg-okat... Gondolom lány vagy, kezdj neki rendes erősítő edzésnek súlyokkal konditeremben vagy saját testsúllyal otthon (például a Fegyencedzés című könyvből) és tedd rendbe az étkezésedet (például a Sárga kapszula című könyv alapján). Ha rendesen csinálod, 3 hónap alatt oda tudsz eljutni, hogy észre fogod venni az eredményt tükör előtt, és ez motiválni fog arra, hogy tovább csináld. Fél év alatt már megdöbbentő eredményt lehet elérni. De ne a mérleget nézd csak, hanem inkább a tükröt...
2014. jún. 16. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!