Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 32 évesen Thai Boxot érdemes...

32 évesen Thai Boxot érdemes elkezdeni?

Figyelt kérdés
Edzett vagyok, brusztban is van némi tapasztalat, viszont azt mondják, hazavágja az izületeket. Csinálnám, mert nagyon tetszik a sport, és a kitartásom is megvan hozzá, de ha hosszútávon többet árt, mint használ, akkor kihagyom.
2014. jún. 15. 01:19
 1/7 anonim ***** válasza:

ha ahhoz van kedved,hogy 20 éves kölykökkel rugdossátok egymást,akkor kezd el persze,sógoromnak is 46-48 éves kora körül jutott eszébe,hogy ő tájboxolni fog és bele is jött.

2-3 menetet végig tud nyomni.

de megnézhetnél egy hobbista ökölvívó edzést is,vagy ha budapesti vagy akkor a savate-t.

sok ennyi idős kezdő van.

személyes véleményem,hogy ennyi idősen nem feltétlen kell már felesleget tanulni,csak a lényeget.

ezek meg az ütések a támadás a védekezés a megfelelő mozgáskultúra és a küzdelmi rutinszerzés,vagyis a boksz.

2014. jún. 15. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 raffinito válasza:
Sose kèső
2014. jún. 15. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
32 évesen sokkal megterhelőbb a csontoknak, izmoknak a thai box, ennyi idősen már lassul a regenerációja az embernek, de ugyanúgy fel kell keményedni a sporthoz, ha érted, mire gondolok. ha lecomboznak egy 20 évest, és két napig érzi, ugyanazt a rúgást 32 évesen 3 napig érzed.
2014. jún. 15. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Korbács: Egy szót nem írtam, hogy több kell... A jelenlegi tapasztalataimat fejleszteném. És a f...om fog 20 évesek közt ugrálni, csak személyi edzés.
2014. jún. 16. 01:26
 5/7 A kérdező kommentje:
Mellesleg a mostani 20 éveseket hagyjuk. Még így is meg márázom bármelyiket, hidd el...
2014. jún. 16. 01:27
 6/7 A kérdező kommentje:
Ahogy írtam. Nem vagyok tapasztalatlan kezdő.
2014. jún. 16. 01:28
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ma kezdtem sportolni, verekedés meg meg mindig is volt, mindig csibészkedtünk... De ebben még nincs tapasztalatom. Szétrúgják a térdem, nem biztos, hogy örülnék...
2014. jún. 16. 01:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!