Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon faj a terdem es tanacsr...

Nagyon faj a terdem es tanacsra lenne szuksegem. Tudnatok segiteni? (Tobbi lent)

Figyelt kérdés
A jobb terdem faj a terdkalacsomnal jobbra es ott meg is van duzzadva,meg a terdkalacsom folott, ha behajlitom a labam iszonyatosan feszul. Es az lenne a kerdes, hogy elmenjek vele sebeszetre is? Egyebkent atleta vagyok es sprinter.Elore is koszi a valaszokat:)

2014. jún. 18. 21:11
 1/3 anonim válasza:
Szia:) en kezilabdazom es nekem is volt ilyan panaszom a terdemre. Az edzo azt mondta vagy megterheltem vagy nem birja a labam a sulyom (de en ezt hulyesegnek vettem mert pont hogy fogytam). En nem mebtem el orvoshoz hanem pihentettem meg Flectorral kenegettem. 5 nap alatt elmult. De ha gondolod menj el orvoshoz o biztosan jobban tudja:)
2014. jún. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Koszi:) hat a sulyom nem hiszem h problema lehetne, a megterheles lehetseges:D a flectort kiprobalom:)
2014. jún. 20. 07:18
 3/3 anonim válasza:
Nekem is ez volt a panaszom, bár én csak hobbi szinten járok el futni.Számomra is érthetetlen volt, hogy miért kezdett el fájni. Több éve futok, bár kihagytam télen 1,5 hónapot akkor is erősítettem a lábizmokat. Amikor februárban elkezdtem újra futni semmi bajom nem volt.Ráadásul szépen építettem fel a távomat. Elvileg nem fáradhatott el a térdem "nagy táv" miatt. Április volt, amikor éreztem a fájdalmat nem nagyon foglalkoztam vele sajnos és tovább futottam, így csak rosszabb lett:S 1-2 hete kezdtem el újra futni,-mert nem észleltem fájdalmat- előtte sokat erősítettem gyógytornával a térd körüli izmokat. És az is segített, hogy végre volt időm napozni az érettségi után:D
2014. júl. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!