Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A zsírégető kapszulák használnak?

A zsírégető kapszulák használnak?

Figyelt kérdés

Nézegettem a body.builder oldalán a zsírégető kapszulákat és az érdekelne h használnak-e vmit?Érdemes-e kipróbálni?


ui:nem várok csodát tőle, tudom h ha szedek is akk is kell rendesen hasazni.



2014. jún. 19. 19:42
 1/8 A kérdező kommentje:
elsősorban has tájékról szeretném eltűntetni a felesleges zsírt.
2014. jún. 19. 19:43
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs helyi zsírégetés, nincs olyan, hogy csak hasból fogysz. Nem lehet irányítani a zsírleadás helyét. Nem érnek sokat ezek a zsírégetőknek titulált cuccok, főleg ha nincs is mellé megfelelő étrended!
2014. jún. 19. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 tap bela ***** válasza:

"

elsősorban has tájékról szeretném eltűntetni a felesleges zsírt.

"

2014. jún. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Kezdjük ott hogy nem hasazni kell hanem diétazni és aerobozni.
2014. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
42%
Ki ne próbálj semmilyen kapszulát, nagyon egészségtelenek. Többet árt mint használ.
2014. jún. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hasani Kell hogy dieta utan kockas legyen.hat en probaltam a betiltott lipo6-ot is:) szerintem nem ezen mulik.etrend tisztasagan es jő kiszamitassan
2014. jún. 20. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
nem használnak, csak pénzkidobás. egy 105 kg-os nő ismerősöm már többfajtát is kipróbált, több szatyorral is vett, de semmit sem fogyott tőlük.
2014. okt. 12. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Utolsó azert nem mindegy hogy egy taplalekkiegeszitő vagy egy kamu kaposztalves-tabletta amit vesz..



De magatol egyik se csinal semmit.

2014. okt. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!