Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Miért széles a vállam?

Miért széles a vállam?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok. A felső testemre direkt nem erősítek, mert amúgy is izmos, de nem tudom, hogy miért. Mindig izomlázat érzek a kezeimben, a vállamban, a nyakamban. Vastag a karom. Nem akarok felül izmos lenni, mert az nem szép egy nőnek. Hogy lehetnék vékony? Ha fogyok pár kilót, kisebb leszek felül?
2008. júl. 31. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nos először is a genetikára fognám a dolgot. Ha ezt kihúzhatjuk, akkor: ha úszol akkor fejezd be. Az úszás olyan vállakat és hátat "generál" mint egy repülő leszálló pálya.
2008. aug. 1. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Jah, a tornászoknak is olyan a válluk amugy.
2008. aug. 1. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
100%

Szerintem egyszerűen ilyen a testalkatod, ne foglalkozz ennyit a vállaiddal. Nincs semmi baj azzal, ha szélesebb a vállad, szerintem azok a lányok néznek ki kicsit viccesen, akiknek szűkebb a vállszélességük, mint két araszom, a karjuk meg kb. olyan vastag, mint 3 ujjam.

Nem hiszem, hogy bárkit is a törékeny testalkata fogna meg egy nőben.


(23 éves férfi)

2008. aug. 1. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. aug. 1. 09:46
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Idősebb korodban örülni fogsz, hogy izmosabb alkat vagy, mert nem fog lógni mindened!

Ez nálad valószínű genetika. Jobb, mintha hízásra lennél hajamos!

2008. aug. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
47%

A kajak-kenu is széles vállatt csinál, bár, ha apád, vagy anyád volt kajakos akkor is lehet széles vállad. Nekem is széles, mivel apámnak is az a kajak-kenu miatt:)


Egyépként a csapott váll és a verébszárny szerű kar sokkal rondább tud lenni...

2008. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Szerintem igenis, szép ha egy nőnek is izmos a felsőteste!
2008. aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2011. jan. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!