Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixre hogyan érdemes fogadni?

Tippmixre hogyan érdemes fogadni?

Figyelt kérdés

Szerintetek a szorzókra érdemesebb figyelni? Vagy talán arra kellene törekednem hogy az eddigi meccseik hogy alakultak?

Már adtam fel a Tippmixen 134 szelvényt amióta játszok,ami összesen kb 30000Ft értékű,ebből 13-szor nyertem,de az ára nem jött vissza még.

Ti hogyan ajánlanátok nekem a feltett meccseket? Kevés meccs nagy összeg,vagy nagy meccsszám kis összeg? Kombinációval jobb? Várom a válaszaitok,kérlek segítsetek. :) Köszi



2014. jún. 22. 21:00
 1/9 anonim ***** válasza:
Kombináció.Csökkentsd a kockázatot.Mindig annyi pénzt tegyél rá ,amennyit nem sajnálsz elveszteni. Ne a nyereményt nézd. Az a hirtelen halál.
2014. jún. 23. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én általában 4 5 6 meccset játszok 500 forintos téten 2 körüli szorzókkal. a kis szorzók gyakran becsapósak.
2014. jún. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. jún. 23. 23:55
 4/9 A kérdező kommentje:
Meg is fogadom,most ebből indulok ki. :)
2014. jún. 23. 23:56
 5/9 anonim válasza:
100%

A tipplap tippmixkalkulátora ki is dobja, hogy egy adott eseményre hányan tippelnek. Ez nyújthat segítséget, de nem mindig jön be. Továbbá a facén rengeteg csoport, oldal van ahova felkerül pár jó tipp.

Mondjuk amikor másra hallgatok, sosem jön be és amit én tippeltem volna az jött volna be. De amikor meg magra hallgatok és nem a "profik" tippjére akkor is megszívom. Mondjuk már kezdem kombinálni a kettőt. Az úgy talán jó lesz. Múltkor is csaptam egy 3/6-os kombót és mind a 6 meccsem bejött és kaszáltam 70 ezret 2000-ből. Jó, hogy 6 db kb. 3.00 szorzójú meccs bejöjjön, ahoz azért kell szerencse is.

Szóval nézd, hányan teszik az adott eseményt, annyit tegyél fel, amennyit nem sajnálsz elveszíteni és valóban csak kombóban játsz. A kosár 1,2-1,3-1,1 stb oddsú meccsekben ne hidj, mert 1,1 vagy 6,0 odds ide vagy oda, mindegy mert a kosárban össze-vissza játszanak. Persze néha jól jön a 4-5-6 oddsú kosár meccs és még nem is ritka. De azt tudom javasolni, hogy a kosárban ne bízz mert tényleg össze-vissza játszanak. Ha lehet, kerüld el.

Még annyi, hogy a tippmixben nincsen olyan, hogy "tuti", olyan van, hogy egy adott meccsre nagy az esély, hogy bejön, de 100%-os "tuti" nincsen.

2014. jún. 24. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos információt,ezt is megfogadom és ezentúl így próbálkozok. Ebből a fizetésből nem lehet megélni az országban,valahogy segítenem kell magamon. Köszönöm tényleg a segítségeteket,így úgy érzem könnyebb lesz,ha mindegyőtöktanácsát megpróbálom egyszerrel. :) Örülök,hogy válaszoltatok,szép napot és nektek is sok szerencsét és sikert gazdagodást. :)
2014. jún. 26. 23:14
 7/9 anonim válasza:
A tippmixel nem lehet meggazdagodni. Itt hosszútávon valóban nem Te, hanem a zrt gazdaságos. A tippmix számomra egy szórakozás, izgalom. Vagy bejön vagy nem.
2014. jún. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az utolsó írja jól.
2014. jún. 29. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Valóban a tippmix legyen szórakozás.

És ne nézd a szorzókat. Én pénteken olyan szelvénnyel nyertem 19000 ft-ot amin a 6 esemény 1.2-es és 3.65 szorzójú is. Én általában a statisztikát nézem. Rúgott gólok, idegenbeli szereplés stb.

2014. jún. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!