Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tippmixen milyen sportágakra...

Tippmixen milyen sportágakra érdemes fogadni, amelyik nagy eséllyel bejön?

Figyelt kérdés
Eddig úgy vettem észre, a fociból a nagycsapatoké ha kicsi a szorzó bejöhet, kis csapatoké hamarabb elúszhat. Rögbin nyertem már párat, a tenisz nagyon kéteséylesnek tűnik, sokszor buktam már rajta. Mely sportok azok, ahol ilyen 1.2 alatti szorzók sokszor bejönnek?
2014. jún. 17. 11:04
 1/2 anonim ***** válasza:

"fociból a nagycsapatoké ha kicsi a szorzó bejöhet" mint ahogy el is mehet. Mennyi is volt például annak a Valladolid - Real Madrid meccsnek a szorzója? 1,22, és simán elúszott. Vagy a Barca-Getafe 1,06-os szorzóval?

Igazából nem azon múlik, hogy "kis"vagy "nagy" csapat, hanem hogy mennyire stabil, megbízható a csapat formája.


A tenisz tényleg rázós dolog, de a kosárlabda is. Én focira szoktam fogadni, jégkorongra, meg TippmixPro-n ausztrál focira.

De soha ne vaktában, szorzó alapján tippelj, mert úgy garantáltan sokat buksz.

Továbbá én 1,2 alatti szorzót normál esetben meg se teszek, hiszen nyeremény alig van rajta, viszont az is simán elúszhat.

2014. jún. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Foci eredmény:33-33-33 % Csak 50% -t játssz. Alatt-felett,tenisz,stb.
2014. jún. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!