Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A fegyencedzés csak izmosodásr...

A fegyencedzés csak izmosodásra/szálkásodásra jó, vagy lehet vele fogyni is?

Figyelt kérdés

Fogynom kéne (utána természetesen formásodni is szeretnék!) kb 10-15 kg-t, meg hogy erősebb, egészségesebb testem legyen. Jó a fegyencedzés, vagy kezdetnek, míg fogyok addig válasszak más, itthon elvégezhető gyakorlatokat?

Kevés a fizu, szóval az étrendemet sem tudom úgy összerakni ahogy kellene, nem tudok kondiba járni, súlyzókat/gépeket venni, az van ami itthon van/nem kell hozzá semmi csak én.

Bármi tanács ilyen helyzetben?

18/L



2014. jún. 23. 21:38
 1/2 anonim ***** válasza:

Szálkásítás= zsírból történő fogyás, miközben örülünk ha keveset vesztünk izomból. Tehát nem izomnövelést jelent, hanem pont fogyást.

Étrendfüggő, hogy zsírt adsz le vagy izmosodsz. Zsírleadásra kalória mínuszos étrend kell, izomnöveléshez pedig kalória pluszt jelentő tömegnövelő étrend.

2014. jún. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szálkásítás egyenlő a fogyással. Ha normális étrend nélkül fogysz, akkor viszont az izom és lemegy és plöttyedt formátlan leszel.
2014. jún. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!