Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan lehet elérni ezt az...

Hogyan lehet elérni ezt az alakot? Milyen gyakorlatokat végezzek és milyen étrendet? Jah és lányok hogy tetszik?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


Ez az ember az etalon, nem az a tipikus undormány kockahas, hanem jó vaskos mégis izmos, a bicepsz is jó olyan egybe van az egész.


Most kezdeném a gyúrást egyébként. Van itthon kézi súlyzó.


2010. jan. 4. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kicsit testalkatfüggő is a dolog, de ilyen "szintű" alakot viszonylat könnyen el lehet érni.


Attól függ, most milyen vagy:


Ha

Jelenleg sovány:

Akkor zabáljál kétpofára. Én nem javasolnám annyira a tömegnövelőket meg mesterséges vackokat, inkább tészta, kenyér dögivel. Emellé meg lejársz gyúrni. A rendszert úgy kell felépíteni, hogy hagyd pihenni a testedet, ne hajtsd túl. Vagyis pl. hétfőn gyúrsz mondjuk 1 órát, utána kedd-szerda pihenés, csütörtökön megint, péntek-szombat pihenés, vasárnap megint...


Ha kövérebb vagy:

Akkor hanyagold a szénhidrátot amennyire lehetséges, zöldség, gyümölcs, könnyű hús (hal, csirke, pulyka). Viszont ebben az esetben aktívabb mozgásra lesz szükséged, tehát nem csak "gyúrunk wazze" stílusban fekvenyomsz 20 percet, hanem több órás aktív mozgás 2-3 naponta, mint a futás, úszás vagy több mozgás keveréke.


Énszerintem ilyen testalkatot ha 10 kg pluszba vagy akkor 2 hónap alatt, ha 10 kiló minuszba vagy akkor 3 hónap alatt el lehet érni.

2010. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ez nem a rammsteines csákó? amúgy sok felülés+fekvőtámasz+súlyzós edzések+húzódzkodás+tolódzkodás ha otthon akarod nyomni
2010. jan. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azért ez nem egy olyan kuriózum.Nem hinném,hogy sokat tett bele.
2010. jan. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát ettől nem esett le az állam :)))


bár az mindenképpen jó, hogy neked reális elvárásaid vannak, nem pl. ilyen Robert Buckley PFUJJ KOCKAHAS!!!

[link]


Viccet félretéve, 2-3 év gyúrás egész biztosan elég lesz, de mindenképpen menj el konditerembe. Otthoni súlyzózással hosszú távon nem lehet fejlődni.

2010. jan. 4. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:

Nekem inkább ilyen kéne :D


[link]

2010. jan. 4. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
utolsó válaszoló:ennél undormányabbtestet életemben nemláttam bmeg :D
2010. jan. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hú én is ezt akarom elérni :D Jó szálkás a gyerek :D
2010. jan. 4. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Szerintem ennyi az esztétikus, tényleg nem mennék tovább :D

Ez a belinkelt kép nem jött be akkor inkább sörhas :D

2010. jan. 4. 19:42
 9/12 anonim válasza:
Till a tökéletes ! (L) Isteni teste van. vagy sovány legyen egy pasi kockák nélkül(szálkásan izmosan), vagy olyan mint Till!
2010. márc. 31. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem Till-nek attól van ilyen jó teste hogy fiatal korában sokáig úszott..nem nagyon nézem ki belőle hogy gyúrna, inkább csak úgy ilyen <3
2010. máj. 1. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!