Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen cipő jó Freestyle focihoz?

Milyen cipő jó Freestyle focihoz?

Figyelt kérdés
Egyszerü lenne a kérdésem, hogy olvastam valahol hogy freestyle focihoz elég 5000FT-s foci labda, na az meg is van(eredeti bőr) és írtak 20000FT-os cipőt. és ez a gondom hogy nekem ere nincs már pénzem :( Hogy tornacipőbe vagy utcai cipőbe nem lehetne?

2014. jún. 25. 13:17
 1/1 anonim válasza:
Szerintem kezdéshez elég bőven egy 2000ft-os labda vagy egy szakadt is jó,amivel megtanulod az alapokat. Szerintem az utcai cipődet ne használd el :D Hátha már tudsz normálisan dekázni akkor megteszi a tornacipő is..de ha annyira nincs ugy pénzed rá ilyen olx.hu/jofogas stb találsz jó kis teremcipöket 3-4ezer-ér. Már én egy idelye benne vagyok ebbe a sportba,gondoltam segitek :D jó gyakorlást!
2014. júl. 20. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!