Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Magyarok miért nem tudnak...

Magyarok miért nem tudnak bokszolni?

Figyelt kérdés
semmit nem érnek el soha ,más országokba is a romákat viszik ,miért ilyen bénák bokszba magyarok

2014. jún. 27. 20:08
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

erdei tudott elismerem ő tényleg teljesen magyar

én is magyar vagyok

2014. jún. 27. 22:16
 12/15 aikiboxer ***** válasza:

Ahogy sandorzsolt írja, eleve több cigány gyerek megy le bokszolni, mert az ő kultúrájukban az erőszak nagyobb szerepet játszik, és ezért náluk sikk a bunyó. Meg a boksz a szegények sportja, mondják, főleg ha nem Green Hill kesztyűben meg Adidas bokszcipőben nyomod. Elmész egy versenyre, a versenyzők/szülők nagy része roma.


De az nem igaz, szerintem, hogy a romák eleve jobbak lennének. Akiket én láttam, nagyrészt lustábbak voltak, mint a többiek. Rendes gyerekek voltak, de ment a rajoskodás, kis munkával akartak látványos eredményt. De onnan kezdve, hogy rendesen edzeni kezdenek, nincs különbség roma meg nem roma között.

2014. jún. 27. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Milyen szép is lenne ez az ország, ha az emberek a magyar nyelvet és a helyesírást előbb tanulnák meg, mint a cigányozást...
2014. jún. 28. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Milyen szép is lenne, ha a cigányok rendes, emberi normák szerint élnének, ekkor nem lenne megkülönböztető cigányozás.
2014. jún. 30. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 aikiboxer ***** válasza:
Joggal feltételezhetjük, hogy a kérdés feltevője maga is roma származású magyar állampolgár, aki úgy véli, hogy a "magyarok" [így!] nem érnek el semmit soha a bokszban, nem tudnak bokszolni stb. A kérdés maga is rasszista a többségi társadalommal szemben. Ilyen kérdés alá bármilyen hasonszőrű, rasszista válasz etikailag megengedhető.
2014. jún. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!