Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Nagyon fájnak a csuklóim,...

Rosie_Anne kérdése:

Nagyon fájnak a csuklóim, főleg a bal. Most kezdtem bokszolni, szerintetek el fog múlni? Mi a teendő?

Figyelt kérdés
Frissen kezdtem a sportot, előtte nem űztem küzdősportot. Az első edzés után elkezdett fájni a csuklóm. Többen azt mondták, hogy ínhüvelygyulladás. Nagyon remélem, hogy nem. Idővel elmúlik vagy nem nekem való ez a sport?

2014. júl. 10. 10:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Pihentetés először, aztán meg FOKOZATOSSÁG a terhelésben!
2014. júl. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Burattino válasza:
Nem feltétlenül ínhüvelygyulladás. Egyszerűen, csak meg kell szoknod a terhelést. Azért légy óvatos, de 1-2 hónap és elmúlnak az ilyen problémák.
2014. júl. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

fokozatosság lett volna fontos már előtte is. ha enm vigyáol, tönkreteszed a csuklód, és akkor se boxolni, se kanalazni nem tudsz majd.


porcvédelem, ínvédelem, ápolás. a kötözés nem elég.

2014. júl. 10. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg az ütésektől összenyomódnak. Próbáld nyújtani, kapaszkodj fel valahová, és lógj, vagy nézz utána az aikido csukló nyújtásainak. Van egy pár, azok elég hatékonyak. Hosszú távon meg vagy megszoksz vagy megszöksz...
2014. júl. 11. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!