Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lehet olyan, hogy valaki az...

Lehet olyan, hogy valaki az rg-ből él meg?

Figyelt kérdés

Tehát,

Nem versenyekről versenyekre járva gondolom...


hanem, hogy elmegyek egyszer-kétszer ovikba úgymond bemutatózni vagy valami... gondolom ehhez kéne letennem valami képesítést de mit?


A másik tervem, ötletem az, hogy valahol a közelemben nyitok egy rg "napközit" ahol nem versenyekre készülünk, csak azért csináljuk mert szeretjük... ez azoknak lenne jó, akik nem szeretnének versenyekre járni, csak hobbiból akarják...


Vagy mundjuk fesztiválon, egy-egy énekes dalára rg-nék...


Szerintetek? Lehetetlen vagy megoldható? Lenne érdeklődés rá? Mi minden szakot kéne ehhez letennem?



2014. júl. 10. 18:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen laikus vagyok, de szerintem sokkal többet számít, hogy mennyit tettél le az asztalra, és milyen kapcsolataid vannak. Azt viszont, hogy ebből meg tudj élni... Elég necces
2014. júl. 11. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vagy mindhármat egyszerre?
2014. júl. 11. 08:14
 3/3 anonim ***** válasza:

vass dórát elég sokat fotózzák magazinokba,interjúkat,riportokat ad a fókuszba,aktívba,ezek után meg mindenért pénzt kap a sportolói fizetése mellé.

szóval ő ebből él.

2014. júl. 31. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!