Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futással és egészséges életmód...

Futással és egészséges életmóddal mennyi idő alatt lehet látványosan lefogyni?

Figyelt kérdés
Már egy ideje diétázom,és jártam edzőterembe is kardiózni. Nem az étkezéssel van gond,mert már másfél éve egészségesen táplálkozom,de még fogyni szeretnék. Futásra gondoltam,vagy a kosárlabdára,izmosodni nem nagyon szeretnék,fogyás lenne a fontos. 62 kiló vagy,és olyan 55-re szeretnék lefogyni. Mennyi idő alatt tudnám elérni az 55 kilót? A válaszokat köszönöm előre is! :) 14/L
2014. júl. 12. 00:35
 1/4 Seiko válasza:

Szia

Hogy mennyi idő ? rajtad múlik ..... ezt így előre nem lehet meghatározni,sokféle tényező van pl genetika,milyen hosszú távot futsz,milyen rendszerességgel,függ attól mennyi szénhidrátot zsírt viszel be a bendődbe.De a fogyás ne csak azét legyen mert bele akarok férni a sexy ruciba vagy tudjak pózolni a tükör előtt és megosztani fészen mert lehet hogy lefogysz,de ha abba hagyod a sportot akkor visszajönnek a kilók.Szeressed is amit csinálsz épüljön bele a sport az életedbe és akkor midig sportos és fitt leszel,és ne szedj semmiféle tabikat meg egyebeket (ultrahangos zsírbontás) vagy nem használnak vagy használnak de utána ha nem csinálod rendszeresen akkor visszajönnek a kilók inkább sportolj az természetesebb.Futás meg a kosárlabda is jó fogyásra,bár kosárlabdázástól izmosabb erősebb leszel de mivel csapat sport könnyen szerzel új barátokat,futás a legegyszerűbb dolog nem kell hozzá semmi csak egy futócipő és akár mikor szaladhatsz.

Ez az én véleményem ..... ja és 00:35-ko a kislányoknak az ágyban a helyük ,kell nekik a pihenés mert még fejlődésbe vannak ha nem alszod ki magad reggelre álmos fejed lesz és és nem tetszel majd a kandúroknak :)

és ne feled télen nyáron mezítláb úgy kíméljük a csizmát :)

2014. júl. 12. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

fogyni nem futással kel, vagy inkább nem szabad, főleg lányként.

és nem biztos, hogy valóban egészségesen táplálkozol.

2014. júl. 12. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Sajnos 12 évesen 83 kiló voltam,azóta lefogytam 62-re,és azalatt a 2 év alatt kialakult hogy mit eszek,elhagytam a gyorskajákat,nem eszek kenyeret (csak néha barnát), nem eszek tésztát,krumplit. Cukorból csak nádcukrot,húsokból csak csirkét,halat,köretként salátát vagy rizst. Minden nap eszek zöldséget,gyümölcsöt. Reggelre sokat eszek,és a vacsorát elhagytam. És ezek az "utolsó" kilók nagyon nehezen mennek le. Genetikával kapcsolatban,Apukám felöli családom molettebb. Az Anyukám felöli pedig,magasabb és nem hízékony. Köszönöm szépen az eddigi válaszokat! :)
2014. júl. 12. 18:53
 4/4 anonim ***** válasza:

erről beszéltem.

ha leszoknál a nádcukorról, sokkal könnyebb lenne. rizsből se egyél sokat. minden étkezés mellé 1 kis adag rizs és nagyobb adag zöldség. rizs helyett lehet köles meg zab, ha unod.

ne hagyd ki a vacsorát. egyél gyakrabban de kevesebbet.

és legkésőbb 9 körül feküdj le.


a genetika csak kifogás, bárki el tud hízni és lefogyni bizonyos életmód mellett.


futás helyett meg elliptikus trénel, sieést imitáló dolgok, hullahopp/törzsgyakorlatok, bármi amiben nincs ugrálás, illetve porctápláló kapszulákat is érdemes lehet 1 darabig szedni valamint kalciumra és vasra nőként figyelned kell majd.


és a legfontosabb, hogy minden nap olvass el 1 tudományos cikket az egészségről, ne a női fórumokról. a testépítő oldalakon is sokszor csak ortodox sablonokat találsz.

2014. júl. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!