Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lábról és fenékről szeretnék...

Lábról és fenékről szeretnék fogyni csináltam egy edzéstervet de nem tudom hogy ez igy jó-e vagy hogy csináljam. Aki tud írjon lécci és elküldöm privibe?

Figyelt kérdés
2014. júl. 13. 21:26
 1/5 anonim válasza:
Én is nemrég kezdtem neki és ugyan így voltam vele, hogy nem tudtam, fog e használni. Küldd el, megnézem.
2014. júl. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mar meg ne sertődj de ha fogalmad sincs hogy mit csinalsz akkor mit akarsz?


Helyi zsírégetés NINCS! Ha ezt nem tudod nem tudsz semmit..


És hogy 80%-ban a kaján múlik..

2014. júl. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2.Valaszolo: tudom, hogy nincs helyi zsírégetés és azt is tudom, h a kaján is sok mulik de az étrendemen csak annyit tudtam változtatni h csoki,cukor stb-t nem eszemem.mert a szüleim nem engedik.h fogyozzak, szóval így eleve elég nehéz ezért kértem segítséget...
2014. júl. 13. 23:53
 4/5 anonim ***** válasza:

akkor étrendbeli tanácsokat kérj,mert azon fog ez múlni.

különben is ha a szüleid azt látják,hogy 2-3 óránként eszel,ahogy egy diétában alap,meg folyamatosan csinálod,méred,készíted elő a kaját,szerinted azt fogják gondolni,hogy bakker ez koplal,vagy azt,hogy hát ez egész nap csak eszik.

2014. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tkodit ***** válasza:
ha tudnád, hogy nincs helyi zsírégetést, akkor nem kérdeznél olyat, amiben helyi zsírégetést akarsz elérni. Olvasd el a Sárga kapszulát, és ezúttal értelmezd a megszerzett tudást.
2014. júl. 14. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!