Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Futótárs Budapesten?

Futótárs Budapesten?

Figyelt kérdés
Futótársat keresek Pesten. (21/F) Tudom elég cinkes, de sajnos így nyáron minden haverom haza utazott akivel ilyen dolgokat lehetne csinálni így keresek egy olyan személyt aki bírja a nagyobb távokat ( 10-20km) és képes normális tempóval futni minimum 10.5-11km/h hosszabb távon.Ez a legalja egyébként, ezt még másnaposan is megfutom 0 óra alvással izomlázzal. Azért keresek társat hogy motiválni tudjuk egymást, nekem ez sokat szokott segíteni. Ha lehet akkor hasonló korosztály írjon, ja és ha lehet ne legyél már full gyökér pls. Nem haverkodni akarok vagy ilyesmi, de ha te voltál a suli lúzere és most akarsz barátkozni akkor ne írj pls :D Najó írhatsz akkoris, max majd meglátjuk.

2014. júl. 14. 23:43
 1/2 A kérdező kommentje:
Senki nem akar futni kis puhányok? :D
2014. júl. 14. 23:53
 2/2 anonim válasza:
Én szívesen futnék, csak asszem egy kicsit (6 évvel) fiatalabb vagyok :)
2017. ápr. 18. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!