Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok nekem önvédelmi...

Tudnátok nekem önvédelmi tanfolyamokat mondani Pécsett?

Figyelt kérdés
Ami 2014-ben indul,vagy van.Jól jönne,köszi! :)
2014. júl. 15. 20:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem létezik olyan, hogy önvédelmi tanfolyam! Ha valahol látsz egy olyan kiírást, ahol önvédelmi tanfolyamot hirdetnek, akkor biztos lehetsz benne, hogy az kamu! Igazi utcai önvédelmet te csak utcán fogsz tudni tanulni! Hiába fognak makd ezért lepontozni a helyi gyökerek, akkor is ez az igazság!

Ha reális utcai önvédelmi tudásra akarsz szert tenni, akkor sajnos át kell élned a valódi éleshelyzeteket, a verekedéseket, a balhékat, stb.! Ha vannak igazi tapasztalataid, akkor már lehet beszélni önvédelmi tudásról! Te egy tornateremben gumikésekkel nem fogsz tudni reális önvédelmet tanulni, ezr jobb ha tőlem tudod!

Eláruljam neked mik ezek az "önvédelmi tanfolyamok" valójában? Pár pénzhajhász kapzsi mocsok összeáll és kihasználva a naiv emberek befolyásolhatóságát sok pénzért eladják a parasztvakító edzésüket önvédelmi tanfolyam néven! Ehhez nem kell más, csak jó marketing, ami általában mindig adott! Te mint laikus nem fogod tudni megállapítani, hogy amit a "tanfolyamon" tanulsz, az hazugság és pont ez a probléma! Te a tanfolyam elvégzése után totálisan el fogod hinni magadról, hogy te már tökéletesen meg tudod magad védeni az utcán! Így lesz valakinek HAMIS önbizalma! Ez egészen addig lesz így, amíg egy szép napon tényleg be nem talál téged az éjszaka közepén három agresszív sittes cigány és bumm, bebizonyosodik hogy a nagyszabású önvédelmi tanfolyam csak pénzlehúzás volt, ugyanis semmi olyan harci értéket nem adott, amit a való világban hasznosítani lehetne! Ez bebizonyosodott, de addigra már jól összevertek vagy megkéseltek! Te komolyan így akarsz járni? Szerintem nem, úgyhogy kerüld el az ilyen remek önvédelmi tanfolyamokat, ha később nem akarsz csalódni! Az ilyen tanfolyamoknak kb. annyi önvédelmi értéke van, mint a wing tsunnak vagy a krav magának: NULLA!!!

Higgy nekem, nem akarok rosszat! Én csak a javadat szeretném és nem akarom, hogy átverjenek! Nem a levegőbe beszélek, ugyanis megéltem már pár kemény utcai konfliktust, így el tudom dönteni, hogy minek van valódi önvédelmi értéke és minek nincs!

Ahelyett, hogy ilyen kamu tanfolyamokat keresel az interneten, inkább menj és iratkozz be egy igazi küzdősportra/harcművészetre, ami ad tényleges küzdelmi rutint! Te pécsi vagy, úgyhogy ajánlom a következőket:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]



#USBORNE

2014. júl. 18. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon köszi! :)
2014. nov. 8. 22:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!