Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Gyúró Jancsik, miért van ez?

Gyúró Jancsik, miért van ez?

Figyelt kérdés
Konkrétan sokszor láttam már egy kérdésnél ,hogy az egyik válaszoló meg akarja konkrétan győzni a másik válaszolót, hogy úgy csináljon mindent ahogy ő.Jó hogy ki írja a tapasztalatát,hisz ezért kérdezték,de miért kell a másikat is győzködni? Ha meg nem úgy csinálja ahogy ő,akkor hül ye,okoskodó akit meg akar győzni.Pedig ezt mindenkinek ,mint minden mást,ezt is ki kell tapasztalni.Vagy annyira beleőrültek az ilyenek az edzésbe hogy elment az eszük is?

2014. júl. 18. 09:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Van aki pl nyak mögé engedi a súlyt, illetve csigás gépen is beengedi oda, van aki szerint jó gyakorlat, viszont az izületed is kicsavarja, ez olyan hogy kinek mi vált be, illetve mennyire strapabíró az illető.

Nem kell követni a másikat, mert lehet nála siker volt az a megoldás, neked meg lehet kényszerpihenő lesz belőle.

2014. júl. 18. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Tudom hogy ez így n.Konkrétan a kérdésre vártam választ.Tudom hogy mindenki saját maga tapasztalja ki.
2014. júl. 28. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!