Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel ellensúlyozzam a nagyon...

Mivel ellensúlyozzam a nagyon széles csípőmet? Nem a hájtól ilyen.

Figyelt kérdés
Nagyon lefogytam (nem részletezem, miért, de nem anorexia ill. bulímia miatt.) A derekam 63 cm, a csípőm pedig 93, és már nincs minek lemenni onnan, a csontozatom ilyen széles, a combom "teteje kiáll", és rohadtul nézek ki így. Ha kell, csinálok képet, de ez így nagyon csúnya. :( Ráadásul a lábam is görbe.
2014. júl. 23. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Kép nélkül nehéz, tegyél fel egyet. De szerintem sporttal tudsz felépíteni izmokat, amik kitöltik a hiányzó részeket
2014. júl. 23. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
van aki még örülne is ilyennek.
2014. júl. 23. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Bocs, este teszek fel képet, töltöm az akksikat. :/ Nekem nagyon nem tetszik, a 30 centis különbség nagyon durva. Olyan vagyok, mint egy váza.
2014. júl. 23. 16:31
 4/7 anonim ***** válasza:
várjuk :)
2014. júl. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

" Olyan vagyok, mint egy váza."


Ha melled is van hozzá, akkor a legszebb homokóra alkatod van.

2014. júl. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Előre is bocs a kilincsért :D, a rossz minőségért és a szerencsétlen bugyi-felső kombóért. :) Mellem abszolút nincs, egyáltalán semmi, azért vettem fel ilyen göncöt, mert ebben jól látszanak az aránytalanságok. :( (Fogyás+terhességek miatt ronda a bőröm meg a köldököm, azt ne nézzétek. Mellműtét tervben van.) Kérlek, ne hordjatok le, így sincs semmi önbizalmam. :S Tudok javítani sporttal? Sportoló csajoknak sose láttam ilyen derék-csípő arányt, majdnem egyben vannak inkább.

[link]

2014. júl. 23. 20:30
 7/7 anonim ***** válasza:

Most mit parázol? :D Nő vagy, széles a csípőd. Szerintem max akkor tűnhetnének másnak az arányaid ha egy komolyabb törzsizomzatot magadra pakolnál de én azt ajánlom, hogy kezdj el inkább egész testre edzeni hozzá pedig tarts egy tömegnövelő étrendet és akkor jó formád lesz.

itt van mindenféle edzésterv + étrendek is: [link]

2014. júl. 23. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!