Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lidl futócipővel van valakinek...

Lidl futócipővel van valakinek tapasztalata?

Figyelt kérdés

Sziasztok! TV-ben reklámoznak Lidl futócipőt 4444FT-ért. Egy jó minőségű ennek többszörösébe kerül, de az ára elég vonzóvá teszi számomra, mivel sajnos elég lapos pénztárcával szaladgálok. Azt szeretném kérni, hogy akinek van ilyen vagy ért hozzá az leírná, hogy érdemes e megvenni? Heti 3-4-5X 5-15km futáshoz kellene füves pályára, salakra vagy földutakra. Néha szokott kicsit fájni a térdem és a bokám. Mi a véleményetek? A válaszokat előre is köszönöm szépen.

Megj: "annyiért biztosan nem jó" meg "ilyen helyen ne vegyél" stb. válaszokkal légyszi kíméljetek, olcsón is lehet kifogni jót és drágán is rosszat.



2014. júl. 23. 16:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1.jó pont az utolsó mondatért. a formájától és anyagától függ. a legtöbb drága futócipő is kuka kategória. ezt itt nehéz elmagyarázni, mit kell nézni előbb érteni kell hozzá a futási technikát, hogy mit nézz.

2. a technikától függ leginkább a térdfájdalmad. valamennyit javíthat egy jó cipő, de a többség pont hogy ront rajta.

2014. júl. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Erről van szó egyébként:

[link]


Itt le van írva pár dolog róla, csak én nem értek hozzá. Azt hiszem az lesz, hogy elmegyek, felpróbálom, ha kényelmes és érzetre jól csillapít akkor veszek egyet. Kösz a választ, jár a zöld pacsi.

2014. júl. 24. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
80%

A konkrét kérdésre nem tudok válaszolni.

Én is néztem, de nem láttam feltüntetve, hogy ez a cipő aszvaltra vagy terepre alkalmas e.


Amit ajánlhatok, az a Decathlon. Én 5999-ért vettem egy terepfutó cipőt. 2 év garival. Kalenji, saját márkájuk, de nagyon jók, és tényleg cserélik.

2014. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
nem kell érteni, ezek kamuszövegek egyszerű embereknek, valójában semmit nem jelentenek. ugyanqaz a fazon mint bármelyik rossz márkás cipő.
2014. júl. 25. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
mindegy milyen terepen használod
2014. júl. 25. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül megvettem, eddig még nem volt futócipőm, mezitláb vagy utcaiba futottam, ahhoz képest kényelmesnek érzem. Le is teszteltem egyből, igaz egyéb elfoglaltságom miatt csak laza 900m-t futottam a szokásos 10km helyett.... . No de majd elválik milyen lesz, füves focipályán körözgetek, azért az mégsem olyan megterhelő mint aszfalton. Köszönöm szépen a válaszokat!
2014. júl. 26. 15:25
 7/7 anonim válasza:

Kedves kérdező!


Így egy év után le tudnád ríni mi a tapasztalatod a cipővel kapcsolatban. Most megint van a LIDLben és gondolkozom rajta, hogy vegyek-e. Nyilván nem az a modell, ami egy évvel ezelőtt volt. De gondolom, abból is lehet némi következtetést levonni, hogy neked hogy vált be ez a modell. Sok helyen olvasom, ahol konkrétan a LIDLs cipőre kérdeznek rá, hogy ne kockáztassunk, ne vegyünk gagyi cipőt, de egyik hozzászóló sem írta, hogy próbálta-e már, vagy hogy egyáltalán mennyit fut, milyen gyakran, milyen terepen, stb... (Csupán az árból kiindulni butaság, mivel nekem most egy nike futócipőm van, már öt éve és nagyon elégedett voltam vele, csak már kissé megkopott és azt is úgy vettem hogy 27ezerről volt 12re volt leértékelve). De igazából nem vagyok szakértő.Egy időben egész rendszereen futottam, de most már egy ideje nem. és lehet jó lenne elkezdeni úgy megint, hogy veszek egy új cipőt. Válaszod előre is köszönöm.

2015. júl. 20. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!