Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Tudnátok segíteni, cheerleader...

Tudnátok segíteni, cheerleader szeretnék lenni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tehát, mindig is tetszett ez a sport de ,mostanában kezdtem igazán érdeklődni iránta.Eddig is táncoltam eleinte klasszikus balettet később modern jazz táncot, viszonylag hajlékony is vagyok (látványnak a spárgáim, a hidam de nincs túl sárgám plusz tudok cigánykerekezni, bognizni előre-hátra.) Abban kérném segítségeteket hogy, tudnátok egyesületeket, clubbokat ajánlani illetve hogy lenne-e esélyem bekerülni vagy hogy, hogy ,működik ez az egész.Budapesten lakom és 13 éves (lány) vagyok.


Előre is nagyon köszi válaszokat!



2014. júl. 26. 22:09
 1/2 A kérdező kommentje:
*lent vannak a spárg....
2014. júl. 26. 22:15
 2/2 anonim válasza:
Ez Amerika. Nem Magyarország. Nem mondom, hogy nincs ilyen egyesület, de egyáltalán nem elterjedt errefelé. Tudod mire jó ez? A cheerleader-ek szurkolólányok. Az amerikai focicsapatok szurkolói. Persze vannak versenyek is, de mint mondtam errefelé nagyon kevés van, épp emiatt, az valószínűleg nagyon válogatott társaság.
2014. aug. 19. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!