Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mivel és mennyi idő alatt...

Mivel és mennyi idő alatt tudok lefogyni? (kép lent)

Figyelt kérdés

[link]

Gusztustalanul kövér vagyok és az érdekelne, hogy MILYEN otthon végezhető sporttal vagy edzéssel tudnék lefogyni és MENNYI idő alatt, hogy ne egy kövér disznó legyek hanem egy átlagos srác? Mindenképp benti edzés, sport kell mert nem akarom hogy az emberek lássanak.

Adataim: 17/F, kb 174 cm, 95 kg.



2014. júl. 30. 17:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Heti 0,5-1kg mehet le zsírból. Így ránézésre és az adatokból ítélve van rajtad 15-20 kg fölösleg ami kb akár 4-5 hónap lesz, mire leadod.

Szálkásító diéta kell, heti minimum 3-4 aerob edzés (pl kocogás, bicaj, de jó a szobabicaj, lépcsőzőgép, ellipszis tréner stb is). Mellé nem ártana heti pár erősítő edzés is, pl a fegyencedzés. Keress rá.

2014. júl. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
és napi hány órát edzek?
2014. júl. 30. 17:22
 3/14 anonim ***** válasza:
Napi 40-60 perc aerob edzés legyen és heti kb 3 erősítő edzés. Ez utóbbi is kb 50-60 perces.
2014. júl. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
De attól félek, hogy kevés ha napi 40-50-60 percet edzek aztán egész nap nem csinálok semmit nem nagyon szoktam eljárni sehova de őszintén szólva kövéren nem is akarok emberek közé menni, elég nekem suli időben szenvedni emiatt. Azért szeretnék itthon lefogyni.
2014. júl. 30. 17:28
 5/14 anonim ***** válasza:
Ennyi edzés bőven elég, regenerálódni is kell. Nem attól lesz jó forma, ha szarrá edzed magad. A lényeg az étkezésen lesz és arról meg nem is kérdezel.:)
2014. júl. 30. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért mert már rengeteg próbálkozásom volt az étkezéssel, de mivel a szüleim nem hajlandóak ebben támogatni (értsd: még az almára is sokallja anya a pénzt) ezért nincs más választásom mint hogy napi 5x eszem keveset, és amennyire csak tudok változatosan. Próbáltam nem egyszer, nem kétszer beszélni anyámmal erről, egyszerűen nem tudom meggyőzni, annyit szokott mondani, hogy "ne egyél!". Zsebpénzt meg nem adnak, szóval nem tudok én se venni.
2014. júl. 30. 17:34
 7/14 anonim ***** válasza:
Értem, pedig jobb lenne sovány húsokat enni zöldséggel, reggel kis zabpelyhet pl proteinnel, este sovány túrót. Emelt fehérjebevitel kellene és kevés szénhidrát.
2014. júl. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Igen tisztában vagyok vele. :)

Viszont lefogyhatok úgyis ha az étkezést úgy csinálom ahogy én írtam?

2014. júl. 30. 17:42
 9/14 anonim ***** válasza:
igen, de így nem lesz jó a forma, mert izomból is sokat vesztesz. De ha nem tudsz mit tenni..
2014. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Hát most ez szíven ütött :D De nem baj nyilván ha elkezdem egy életen át folytatni is fogom az edzést/sportot pár év múlva meg már csak megtudom venni magamnak az ételeket a saját pénzemből..
2014. júl. 30. 17:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!