Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Sakk téma,2200 ÉLŐ pont...

Sakk téma,2200 ÉLŐ pont felettiek válaszát várnám, kérdés LENT, megnyitásos könyv adaptálása a chessbase-be-vel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Megvettem Boris Avrukh 1.D4 Volume One és Volume Two könyveit,hiszen ezt szeretném játszani,és mindenkitől azt hallottam,hogy nagyon jó (ÉLŐm egyébként 2200 körül mozog és IFI vagyok),a kérdésem az volna,hogy érdemes bevinnem chessbase-be a könyv tartalmát,és varinként elmenteni külön-külön mappába(a szövegeket is beirnám a varikba,text after move-val stb.) Érdemes lehet ezt,még hogyha hosszú munka is?Versenyeken hasznos lehet,hogy csak laptopon lepörgetem készülés gyanánt.

2014. aug. 5. 00:08
 1/1 anonim ***** válasza:
Nincs a könyveknek elektronikus verziója? Egy csomó e-sakkönyv használja a Chessbase-t.
2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!