Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szupináló talpra melyik...

Laci123 kérdése:

Szupináló talpra melyik futócipőt válasszam?

Figyelt kérdés

Szupináló talpra 10km-es távra, heti 4-5 alkalomra keresek cipőt. Erre a távra melyik cipő az alkalmasabb, az Ekiden 200 vagy Karrimor Tempo 2? Mindkét cipőről másolok be egy linket.

[link]

[link]

A válaszokat előre is köszönöm.

19/F



2014. aug. 7. 21:25
 1/10 anonim ***** válasza:

Eddig elég kevés kimondottan szupináló lábra gyártott cipőt láttam (emberi áron), úgyhogy amire normál/neutrális van írva, mindenféle plusz támasztások nélküli, az neked jó lehet.

Viszont érdemes lenne felpróbálni, mert nem biztos, hogy például a lábfejnél vagy lábujjaknál is kényelmes lesz. Ha túl szűk, akkor hamar kikophat az anyag és kilyukad. Rosszabb esetben kidörzsöli a lábad is (hólyagok, körömgondok stb.).

2014. aug. 8. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod. Akkor szerinted a Karrimor Tempo 2 nem jó választás?
2014. aug. 8. 19:17
 3/10 anonim ***** válasza:

Próba nélkül nem venném meg.

De ha budapesti vagy, és tudnál 15 ezret szánni rá, amibe az Ekiden 200 kerül, akkor szétnézhetnél a Saucony boltban is. Vannak akciós cipők ilyen árban náluk. Vagy Outletekben Nike, Adidas, Asics is lehet leárazva. Most nem a Decathlonról akarlak lebeszélni, csak lásd, hogy így is van miből válogatnod. És itt most mondhat bárki bármit, tényleg a próba után fogod érezni, hogy passzol-e a lábadra.

2014. aug. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sajnos vidéken lakom, a legközelebbi nagyobb város hozzám a Székesfehérvár. És ott szerintem a Decathlon a legjobb sport áruház.
2014. aug. 8. 21:38
 5/10 A kérdező kommentje:
Ezt azért mondom mert legutóbb ott vettem meg próbának az Ekiden 50-es cipőjüket ami a legolcsóbb futócipő náluk. 6-9 km között futottam benne és nem fájt a térdem.
2014. aug. 8. 21:41
 6/10 A kérdező kommentje:
De most úgy vagyok vele hogy szeretném a távot növelni, és ehhez akkor már egy komolyabb cipő is kellene. Ezért gondolkodtam az Ekiden 200-as cipőben. A másik cipő akkor kerül a képbe amikor a neten keresgélés közben ráakadtam a portmarkt.hu oldalra, és megláttam hogy milyen cipők vannak ott viszonylag jó árban.
2014. aug. 8. 21:44
 7/10 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Akkor nézd végig a kínálatukat, a saját márkájukon kívül alig raknak fel mást a honlapjukra, de hátha nagyobb a választék az üzletükben.
2014. aug. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Akkor a Karrimor Tempo 2 cipő szerinted nem jó?
2014. aug. 8. 22:19
 9/10 anonim ***** válasza:
Halvány gőzöm sincs, hogy milyen, mert egy kép meg pár sor marketing szöveg alapján nem tudom eldönteni.
2014. aug. 8. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Ebben igazad van. Ezen az oldalon mondjuk írnak pár részlet a cipőről. [link]

Bár nem tudom erre lehet e alapozni.

2014. aug. 8. 22:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!