Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A proteint szedhetem magaban...

A proteint szedhetem magaban v kell hozza valamilyen kreatin is?

Figyelt kérdés
2010. jan. 13. 00:59
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Megint egy újabb FOGYATÉKOS!! Takarodj vissza a dedóba komolyan mondom. F@szomért nem tudod elolvasni a bodybuilderen a cikkeket? Vagy analfabéta vagy? Először rakd rendbe a kajádat, grammra pontosan, időbe beosztva étkezz, tanulj meg edzeni. Majd ha lesz egy normális étrended, és edzésed, megfelelő pihenéssel,akkor utána át lehet nézni és a hibákat kijavítani benne táplálék kiegészítőkkel. Nem véletlenül ez a nevük hogy táplálék KIEGÉSZÍTŐ!!!! NEM FOGYATÉKOSOKNAK GYÁRTVA!!!!!
2010. jan. 13. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: Egyáltalán tudod mi a protein és a kreatin között a különbség???
2010. jan. 13. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Előttem szólónak, mintha Bunny barátomat hallanám :D De végtelenül jogos... Hasonló százalékon állunk, sajna én sem bírom néha türtőztetni magam. :)
2010. jan. 13. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Bunny a mesterem, és az edzőm, lehet hogy eltanultam tőle? :D Nagyon sokat köszönhetek neki, ezért felnézek rá!

(77 kiló voltam, most 104 és csak 3% zsír, leszoktatott attól az undorító cigiről, a hétvégi piálgatásokról, és drogozgatásokról, egyszóval normális embert faragott belőlem)

2010. jan. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Na azért 3% zsír az nem lehet, mert akkor már meghaltál volna, de gondolom szálkás vagy :) Bunny jó arc, és bár néha kicsit elveti a sulykot, legtöbbször jogos amit mondd. Csak ne lenne ilyen kibeb@szott elfoglalt... rég láttam :(
2010. jan. 13. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Komolyan 3% zsír van a bőröm alatt! Egyébként, tudod akkor leszel szálkás, és kockáshasú, ha a testzsírod 7% alatt van!
2010. jan. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Haha :DD
2010. jan. 14. 02:43
 8/10 anonim ***** válasza:
21.01 Oké-oké, csak hát kinek mi a kockás... Mert ugye van a versenydiéta vége... testépítő szemmel az a kockás... Az átlagembernek meg a pankrátorok hasa is kockás (látszik is, de elég fedett) De nekik tuti nincs 7 alatt... Nekem is kockás, erek is vannak... 7 alatt lennék? Amúgy hogy méred? Kalipperrel, vagy vannak ezek a digitális sz@rok... amiknek én nem hiszek :D
2010. jan. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, ha teljesen szálkás vagy, és száraz izom, és erőteljesen látszanak a hasbordák/kockák, akkor lehet hogy 7 alatt vagy. Nekem van 1 mérlegem /Delonghi, 66 ezer volt/ de grammra pontos. És, az kiszámolja a testzsír százalékot is!
2010. jan. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
mérleggel hogyan számolod ki a testzsírod te beteg ember! XD
2010. máj. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!