Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen sportot ajánlotok?

Milyen sportot ajánlotok?

Figyelt kérdés
13 éves lány vagyok, 5 évig kézilabdáztam. 170 centi, vékony, sportos testalkat, balkezes. Tudnátok valami az alkatomhoz és az adottságaimhoz megfelelő sportot ajánlani?

2014. aug. 10. 21:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Folytasd a kézit szerintem,,,uhh balkéz én is az vagyok,,,, tökéletes kézilabdázó lehettél/lehetsz :D
2014. aug. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Kézilabda.
2014. aug. 10. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Szerintem, ha versenyszerűen vagy csak komolyabban akarod csinálni, atletizálj, mert a futás nagyon a testalkatodhoz illik, ahogy így leírtad, ráadásul az atlétikában nagyon sok sportág van, úgyhogy tuti megtalálod, ami neked kell. (Én is versenyszerűen atletizálok) Vagy, menj valami táncra pl rocki, társastánc vagy ilyesmi. Abból is rengeteg van
2014. aug. 10. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Vizilabdázz!
2017. dec. 21. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Labdázz.
2019. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!