Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szúr a szívem futás közben....

Szúr a szívem futás közben. Miért? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Régen szoktam futni (olyan 1-2 éve), nem nagy távokat, ilyen 2-3 km kb. minden második nap. Sajnos gondok vannak a gerincemmel, ezért abbahagytam. Most azonban javult a helyzet, ezért újra elkezdtem futni. Szépen fokozatosan próbálom visszaszoktatni magamat, azonban ahogy nekikezdek, 1-2 perc és beszúr a szívem...pihengetek pár percet, utána ha újra elkezdek futni, megint szúr... régen sosem volt ilyen, tesi órán se, pedig ott aztán futtatott a tanár rendesen, volt hogy egész órán futás volt pár perces pihenőkkel. Kérdésem: mitől lehet ez, és mit tegyek ellene?

Köszönöm a válaszokat előre is!! :)


15/L


2014. aug. 14. 13:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha a szíved szúr, az nem játék, menj vele orvoshoz.


Be szoktál melegíteni futás előtt?

2014. aug. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Van, hogy igen, van, hogy nem... :/ Amikor nem melegítek be, általában akkor jön elő. Bár tesi órán sem szoktunk futás előtt.. O.o
2014. aug. 14. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!