Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mi történhetett? (lent)

Mi történhetett? (lent)

Figyelt kérdés
Június elején sportolás közben meghúzódott-rándult a bal térdem első-hátsó keresztszalagja. Elmentünk dokihoz , jártam gyógytornára, mankóztam...stb. Egy hónap után két hét pihi majd elkezdtem járni futni szépen növeltem a távot két hét után abbahagytam akkor 4km-nél tartottam. Amikor abbahagytam a futást ugyan úgy elkezdtem kézi edzésekre járni(szintén 2 hét ) után megint történt vmi a térdemmel (ugyanúgy a ballal) de most rá tudtam állni és nem is fájt annyira. Arra vagyok kíváncsi h mi történhetett a térdemmel ? Járhatok tovább edzésre?

2014. aug. 13. 23:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
Az, hogy történt valami...Részletezd kicsit, úgy könnyebb segíteni
2014. aug. 14. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Az elsőnél kapuba álltam hetest védtem és a bal labamat elvitte a labda és raestem úgy h az közben teljesen ki volt nyújtva . Röviden állásból hirtelen lementem gátülésbe . Nagyon fájt nem tudtam ráállni ezért bevittek a sürgőségire , ott kaptam egy gipszet a nehezen vizsgálhatòság miatt . Másnap amikor visszamentünk keringés ellenőrzésre levágták a gipszet és ortézist kaptam helyette . Mikor levették 3 alkalomszor voltam gyogytornan mert azt mondták h nem kell h járjak de azért csináljam otthon is a feladatokat . Csináltam is . Utána szépen lassan futás , edzés. És a tegnapi edzésen védtem a kapuba a bal labamat eltalálta a labda fordultam 360fokot és leestem , odajött az edzőm segített felallni de nem tudtam ráâllni , elsegìtett a pályáról és pihentem egy húsz percet utána mondta h álljak rá , sikerült mondta h gugoljak le és akkor egy hatalmasat roppant , de ugyan úgy felalltam és nem is fajt .
2014. aug. 14. 09:59
 3/12 anonim válasza:

Az nem jutott eszedbe, hogy elmenj ismét az orvoshoz? Nem lehet azt így megállapítani, hogy mi törtnént. Most képzeld el itt valami anonymous ír, hogy persze járhatsz tovább, utánna meg még jobban rosszabbodik a helyzet.

Könnyel lehet, hogy ismét megsérült valamelyik keresztszalag. Az előző alkalommal milyen kivizsgálásokat végeztek?

2014. aug. 14. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Elmentünk délelőtt még orvoshoz. Az első keresztszalagom menyúlt vagy az is lehet h elszakadt. Holnap kell még visszamenni.
2014. aug. 14. 15:04
 5/12 anonim válasza:
Nem jó hír... Remélem csak megnyúlt.
2014. aug. 15. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Hát én is reméltem , de sajnos nem így van , elszakadt az első keresztszalagom . :(
2014. aug. 15. 12:47
 7/12 anonim válasza:
Sajnálom :( Ne add fel, hosszú lesz a rehabilitáció, nagy kitartás kell hozzá. Utánna majd meglátod, jobb leszel mint előtte :)
2014. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Még van fél év a műtétig . :) Egy kicsit félek , de muszáj lesz mert nem szeretném ,hogy 30 éves koromra tönkremenjen teljesen a térdem . :)
2014. aug. 16. 14:31
 9/12 anonim válasza:
Azta meg volt már a műtét vagy még nem?
2015. jan. 12. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

#9 vagyok!


A szavaidból (#8 kooment) ítélve fiatal vagy még, de 2,5 hónapon belül a második ilyen tipusú sérülésed.

Az első után mit mondott az orvos?

2015. jan. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!