Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek lehetek még...

Szerintetek lehetek még hajlékonyabb? többi lent

Figyelt kérdés
A lényeg röviden, hogy szeptemberbe lesz egy éve hogy elkezdtem ITF taekwondozni, és most leszek szeptemberben 19 éves. Heti két edzésünk volt, és elég nagy nehézséget okoznak a rúgások, mivel iszonyatosan kötött a derekam, a lábam, a csípőm, valószínűleg genetika is van a dologban. Az lenne a kérdésem hozzátok, hogy ha itthon elkezdek nyújtani, akkor van esély hogy hajlékonyabb és lazább legyek? Ha igen, napi hány percet kéne rászánni?

2014. aug. 26. 20:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Csináld úgy, ahogy edzésen. Előtte melegíts be: ne túl megterhelően de ne túl keveset mert megsérülsz. Van esély? Nyilván van. Amúgy tervezem hogy egyszer csinálok egy nyújtós videót mert annyian kérdezik, hogy hogyan kéne. Bár annyira még nem vagyok én se hajlékony meg meg is vagyok sérülve. Szerintem 25-40 percig érdemes nyújtani.
2014. aug. 26. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
ha csinálsz, akkor kérlek privibe vagy kérdéshez mindenképpen linkeld be. egyébként egy-két nyújtós gyakorlat is nehezemre esik. pl gátülésnél nem megy a teljes kilencven fok a hátsó lábbal. még a nagyterpeszben ülés se megy a többiekhez képest. Remélem lehet kezdeni ezekkel valamit
2014. aug. 26. 21:38
 3/3 anonim válasza:
Szerintem ha sokat foglalkozol vele, simán lehetsz még. Mondjuk én se a TKD-tól lettem laza, bár mindenhol azt olvasni, hogy az rásegít. Szóval ha otthon is, és edzésen is becsületesen csinálod, meglesz! ;)
2014. szept. 1. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!