Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Regisztráltam a Runtsticra....

Regisztráltam a Runtsticra. Lefordítanátok a következőket?

Figyelt kérdés

Allow Runtastic to access and use your location?

Runtastic uses the location service to track your activity. We won't use the information to identify or contact you.


Allow Runtastic to run even if your phone is locked?

Runtastic needs to keep running under the lock screen to continue to track your location. This will have an adverse effect on the battery life of your phone.

Illetve ha ezt elfogadom, akkor utána mi lesz? Könnyen kezelhető ez a program?

Köszönöm a válaszokat!



2014. aug. 27. 15:00
 1/2 anonim válasza:

Az első mondatok lényege hogy a program használhatja-e a helymeghatározást, hogy segítsen nyomon követni a tevékenységeidet. Továbbá az információkat nem fogják arra használni hogy azonosítsanak vagy kapcsolatba lépjenek veled.


Engedélyezed hogy a program akkor is fusson ha a telefonod le van zárva?

A Runtasticnak muszáj tovább futnia lezárt képernyőmódban is, hogy továbbra is nyomon követhesse a helyzetedet.

A programnak kedvezőtlen hatása lesz a telefonod aksijának élettartamára.

A programról nyilatkozni sajnos nem tudok de a fordítással remélem segíthettem :)

2014. aug. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Mégegyszer köszi a választ!:)
2014. aug. 28. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!