Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szegeden hol érdemes futni?

Szegeden hol érdemes futni?

Figyelt kérdés
Olyan helyet keresek ahol nem betontenger van hanem egy kis természet is ! Lehetőleg nem aszfaltos az útvonal!

2014. aug. 28. 22:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a töltésen futok, az földút.

Jó a körtöltés is.


Valahol van a városban rekortán futópálya is, de nem tudom merre. Pedig kipróbálnám.

2014. aug. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A rekortán az ilyen gumiszerű "talaj" nem? Mert ha az akkor alsóvároson a szabadságtéren olyan van. Amúgy köszi a válasodat!
2014. aug. 28. 22:39
 3/8 anonim ***** válasza:
Ó tényleg? És azt szabadon lehet használni? Ott szoktam "mellette" kocogni a töltésen. Nincs is messze tőle, lehet egyszer leszaladok oda.
2014. aug. 28. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Teljesen szabadon lehet használni ingyen és bérmentve! :)
2014. aug. 28. 22:46
 5/8 anonim ***** válasza:
szuper! köszi :)
2014. aug. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 fGhw39-84th ***** válasza:
Szegeden van egy nagyon jo túra/futóverseny (híd túl messze van), az a végig a tiszai töltésen vezet. Szerintem nagyon jó terep, nem kell sok figyelmet fordítani a kanyarokra és az emelkedőkre. :D Elfuthatsz Algyőre, iszol egy bambit és visszafutsz.
2014. aug. 29. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm neked is a válaszodat! :)
2014. aug. 29. 12:40
 8/8 anonim ***** válasza:

A Szabadság téri pálya sima salakos, nem rekortán :( Maradok a töltésen. Gyere oda, sokan vagyunk sokfélék. Néha van, hogy ellovagolnak az ember mellett, de télen még sífutókkal is szoktam találkozni :)

Jó kint lenni, néha megállni és gyönyörködni.

2014. aug. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!