Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » 10,8 km-er futás 1 óra 23...

10,8 km-er futás 1 óra 23 perc alatt nagyon rossz eredmény?

Figyelt kérdés

2014. szept. 1. 11:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ez nagyon jo eredmeny nem kepes ra mindenki.
2014. szept. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen. Fogyókúrázom jelenleg s ezért kezdtem el a futást, úgy tűnik az eredmény szemmel látható, csak úgy érzem, hogy ez nem jó eredmény, bár tudom, hogy nem kéne másokhoz hasonlítani magamat, hanem csakis magamhoz képest kéne néznem...
2014. szept. 1. 12:11
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, síkfutásnak ez nagyon rossz. És még csak futásnak sem minősül, mert 8 km/óra alatt csak kocogásról beszélünk.
2014. szept. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Hát nem basztatásbol, de ez egy nagyon gyenge kocogás, futásnak nem nevezném. Maratonnak ne vágj még neki azért :D 10Km/h átlagtempónál beszélünk közepes teljesítményről.
2014. szept. 1. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Csiß ***** válasza:
Csak mint írta nem maratonra készül..Fogyáshoz ez tökéletes tempó.Kb az aerob tartományban lehetsz a 8km/h átlaggal.
2014. szept. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Már az is szép teljesítmény, hogy 10 km-t le tudsz futni/kocogni!!!

Én is kocogással fogyózok (meg persze étrenddel), de a 10 km az nekem álom táv. Pláne ennyi idő alatt.


De azt tényleg tartsd szem előtt, hogy a futáshoz nem jó a futás, viszont jó a kocogás. 130-14-es pulzusnál van zsírégetés. Ez fölött állóképesség javításra jó a futás. Meg izombontásra.


És, egy óránál többet szintén nem éri meg csinálni, mert akkor is beindulhat az izombontás.


Nagyon ügyes vagy, én személy szerint csodállak.

2014. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
68%
én volt hogy 3 órát ios futottam egybe, pl amikor 30km-es távot futottam le és nem bomlottak le az izmaim az hogy lehet? :O
2014. szept. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy az összes izmod lebomlik, ha egy óra egy percet futsz, de elindulnak olyan folyamatok az ember szervezetében, amikor már nem a szénhidrátot és nem a zsírt használja fel az energiaellátásra, hanem az izmokat. Persze, akik félmaratont, maratont futnak, szoktak menetközbenh tankolni a szervezetbe ezt-azt. Talán nem véletlen??? O.o
2014. szept. 1. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Az ilyen jellegű kérdéseket soha nem értettem: jó ez, vagy az az eredmény? kérdező ilyenkor mit vár? Elismerést, megerősítést? Az ilyen kérdéseket a kérdezőnek kellene saját magának feltennie: neki jó e ez az eredény?
2014. szept. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Azért viszonyítani mindig mindent lehet, és ez egyáltalán nem felesleges vagy értelmetlen. Ha futok, kíváncsi vagyok, hogy más vagy a többség hogy fut. Ha kertészkedek, kíváncsi vagyok, másnál mekkora a termés, mennyi a kártevő stb. Miért lenne ez hülyeség?
2014. szept. 8. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!