Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Térdsérülés? Szalagprobléma?...

Térdsérülés? Szalagprobléma? Meniscus?

Figyelt kérdés
Instabilitást okozhat -e meniscus sérülés? Guggolni, járni tudok, de fura instabilitást érzek a térdemben és ha fekve teljesen behajlítom azután a kezeimmel mozgatom a lábszáramat oldalra egy nagyon kicsit kiugrik és vissza. Edzés közben volt egy roppanó hang a térdemben különösebb erő behatása nélkül, de nem fájt, nem dagadt fel semmi nem lett azóta csak a fent leírtakat tapasztalom. Szalagsérülés? Pénteken lesz ultrahangos vizsgálatom, viszont eléggé feszült vagyok a tünetek miatt. Akinek hasonló problémája volt/van várom a válaszát.

2014. szept. 3. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Gugolni nem guggolni :D

Jaj, ezert mar megerte feljonnom XD

2014. szept. 3. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom hány éves lehetsz kedves első, de valószínűleg még nem érettségiztél le, mert minden bizonnyal tudnád, hogy a guggol szót két "g"-vel kell leírni. Ajánlom a a Magyar Helyesírás Szabályai című könyvet. Érdemes elolvasni, talán máskor nem fogsz hülyét csinálni magadból.
2014. szept. 3. 22:45
 3/5 anonim válasza:

Nekem hasonló problémám van a térdemmel. Ha guggolásbol akarok felállni akkor roppan egyet de ugyanez van ha csak ugy hajlitgatom. Hasonlóképpen kiugrik mint ahogy leírtad!

Nekem a másik terdemet műtötték (3x) , abban meniscus sérülés volt viszont nem hiszem hogy ez az mert teljesen máshogy fáj!

Majd írj, hogy mi volt az ultrahangon!

2014. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szia 3.! Megvolt az ultrahang, nekem azt mondták minden negatív, semmi nincs elszakadva, leszakadva, letörve...

Kérdeztem akkor mi okozhatja a fentebb leírt panaszom válaszul azt kaptam, hogy a porc felpuhult és fél évig Condrosulfot kell szedni rá. Amúgy az egyik edzőtársamnak is ugyanilyen panaszai voltak és neki is ez volt a gondja, 3-4 hónap alatt már teljesen normális a térde.

2014. szept. 5. 14:02
 5/5 anonim válasza:
Értem! Akkor szerencséd van, hogy semmi komoly es nem kell műteni! :)
2014. szept. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!