Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Szerintetek melyik küzdő...

Szerintetek melyik küzdő sport a legjobb?

Figyelt kérdés

El szeretnék küzdeni egy küzdő sportot, de nincs ötletem, hogy melyik legyen.. annyi jó van, de a legjobbat szeretném megtanulni... a válaszokat előre is köszönöm

17/f



2014. szept. 3. 19:58
 1/3 anonim ***** válasza:
37%

Nem létezik olyan, hogy "legjobb küzdősport"!

Vannak olyan stílusok, amik felruháznak valódi harci értékekkel és vannak olyan stílusok, amik csak a parasztvakításra és a pénzlehúzásra specializálódtak!

Ha tényleges küzdelmi rutinra vágysz, akkor ajánlom figyelmedbe a következő rendszereket: ökölvívás, thai box, savate, birkózás, judo, BJJ!

Az ilyen wing tsunhoz, meg ninjutsuhoz hasonló kamu baromságokat kerüld el, ha nem akarsz hamis önbizalmat!



#USBORNE

2014. szept. 3. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ha a harcművészetek nincsenek képben akkor 2 dolgot kell eldöntened, vagyis azt, hogy inkább az állóharc jön jobban be vagy földharc, ezt értelemszerűen akkor fogod megtudni ha elmész mind 2 edzést kipróbálni. Amennyiben földharcot jön be inkább tudom ajánlani a birkózást, bjj-t, sambot, judot.

a birkózással ill. judoval az a probléma, hogy már nem biztos, hogy foglalkoznak korodbeli kezdőkkel de ha igen akkor hajrá. állóharc esetén tudom ajánlani a boxot, thaiboxot, savatét, esetleg kickboxot ha normális az edzés.

egyébként nem igazán van legjobb stílus(ha nagyjából ugyan olyan színvonalú edzésekről beszélünk), az csak rajtad múlik mennyire illik hozzád/mennyire vagy tehetséges abban amit választottál.

2014. szept. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
én a Judo mellett vagyok elfogult, de ha majd jön egy kravmagás, az az mellett lesz elfogult... nincs legjobb küzdősport, az igazán lényeges sorsdöntő különbségek harcos és harcos közt vannak, nem pedig harcstílus és stílus közt... vertem már el 8éve kungfuzót, de vert már el 3 éve kungfuzó is...
2014. szept. 3. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!