Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A taposás mire jó? Mit tegyek...

A taposás mire jó? Mit tegyek petyhüdtség ellen?

Figyelt kérdés

23 vagyok, világéletemben szép vékony voltam, viszont az elmúlt egy évben sokat petyhüdtem, nem feszes a vádlim, se a combom. A fenekem még épségben van, nincs narancsbőröm se (kop-kop-kop), szeretném, ha rendben is maradna.

Miket csináljak, hogy a combom, vádlim helyre jöjjön? Nem is tudom, biztos bután hangzik, de olyan, mintha lenne a vádlimon 20 kiló bőrfelesleg.

A fenéknek meg ugye az tesz jót, ha lábujjhegyre helyezgetem a testsúlyom guggolás közben?

Bevallom, nem vagyok a mozgás híve, úgyhogy elég tudatlan vagyok ilyen téren.

Köszi előre is a válaszokat.


2014. szept. 4. 21:29
 1/1 anonim ***** válasza:

amit leírsz azt nevezik skinnyfat jelenségnek,más néven rossz testkompozíciónak.

a testsúly ideális,az izmok fejletlenek,a testzsír magas.

és nem!

telitalpon kell guggolni,minél mélyebben guggolsz le,annál jobban dolgozik a farizomzat.

ha otthon szeretnél edzeni,akkor a fegyencedzés 2 könyvét vedd meg vagy töltsd le és kezd el csinálni a benne foglaltakat,napi 20 percet kezdetnek.

aztán ha belejöttél az edzésbe,akkor lehet emelni az edzésidőt,be lehet iktatni szobabicajt,kocogást,kettlebellt és elkezded megreformálni az étrended.

2014. szept. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!