Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Narancsbőrös a fenekem, és a...

Narancsbőrös a fenekem, és a combom is. Taposó gépet vettem. Hogyan kezdjem? Mikor lessz látható az eredmény?

Figyelt kérdés

2014. máj. 7. 17:37
 1/9 tkodit ***** válasza:
Aerob edzésnek jó lesz, de önmagában kevés. Ha fogyni akarsz, akkor diéta, ha izmosodni, akkor meg tömegnövelő étrend. Persze izmosodáshoz kellenek erősítő (leginkább súlyzós, de lehetnek saját testsúlyosak) gyakorlatok, viszont ez diéta mellé is fontos lenne.
2014. máj. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Narancsbőrre legjobb gyilkos a cukor teljes elhagyása, se üdítő, se csoki, se kávéban, szóval no cukor. Diéta ! Fehér kenyér és fehér lisztből készült minden elhagyása, gyakorlatilag a gyúrósok diéta étrendjével megegyezően étkezz, a body builderen van sok recept és étrend, ott utána nézhetsz, és a napi minimum három liter víz ! Ha van lehetőséged sokat segít a szauna, de heti rendszereséggel, de a legjobb eredményt a diétával fogsz elérni! A mozgás persze kell mellé, de csak magában az kevés .


Hajrá, sok sikert és kitartást !

2014. máj. 7. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ez csak egy aerob edzésre alkalmas gép. Ettől izom sem lesz és a lényeg a kaja, arról meg nem írtál semmit kérdező.
2014. máj. 7. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Nem célom a fogyàs,vagy izmosodàs.De nagyon elvagyok puhúlva... A narancsbőr zavar leginkàb...
2014. máj. 7. 18:33
 5/9 anonim ***** válasza:
De a narancsbőr nem fog elmúlni kis aerob edzéstől. Az étrend a lényeg és kell erősítő edzés is. Nem csesztetésből írom, csak jó tanács.
2014. máj. 7. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Akkor milyen hatàsa van a taposó gépnek???
2014. máj. 7. 20:19
 7/9 anonim ***** válasza:
Kalóriát tudsz vele égetni, ami segíthet a zsírleadásban, ha van mellé étrend is. Kb ennyi.
2014. máj. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok ellene hogy lemenjen a zsirból.De én azt hittem hogy könnyebb feszesiteni mint fogyni..
2014. máj. 8. 09:38
 9/9 tkodit ***** válasza:
nem vagy tisztában a fogalmakkal. Nincs olyan, hogy "feszesítés", ez nem egy létező biológiai folyamat.
2014. máj. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!