Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Lovaglás vagy balett?

Lovaglás vagy balett?

Figyelt kérdés
Nemtudom eldönteni hogy lovagoljak vagy balettozzak... Tudom hogy teljesen különböző sportágak de szívesen kíváncsi lennék mindenki véleményére aki lovagol vagy balettozik vagy aki semelyiket se csinálja. :) Szerintetek melyik a jobb??? :) jah és am 8évig gimnasztikáztam szóval szerintem menne a balett csak nemtudom eldönteni melyik lenne a jobb... :P :)

2014. szept. 6. 18:09
1 2
 11/11 anonim válasza:

Szia

Én balettoztam és most lovagolok is. (Versenyszerűen röpizem ).

Mivel 14 evés vagy talán a a balettról már egy picit lecsúsztál, de a lovaglásról egyaltalán nem.Igazából mind a kettő feküdne neked mert a gimnasztika miatt felteszem jó az egyensúly érzéked. Viszont a lovaglásnál az erő is benne van amiatt is hogy hogy tudod megtartani magad .És ha megugrik a ló tudd visszafogni és irányítani. Saját tapasztal al osztályban lovagoltunk és alám bakolt. Ha nem tudtam volna akkorát oldalról belerúgni hogy rögtön elforduljunk akkor bele mentünk volna az előttem levőbe. De abszolút a te döntésed de a én a lovaglásra szavaznék mert ilyen korban egyszerűbb még jól megtanulni mint később a balettot viszont szerintem már nem tudnád megtanulni úgy megtanulni mint a lovaglást.

2016. aug. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!