Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha a tömegnövelő testépítésről...

Ha a tömegnövelő testépítésről átváltok a workoutra lehetséges hogy nem repedek tovább? Többi lent.

Figyelt kérdés
Hónalj, belső bicepsz.. itt vannak striáim. Tömegnövelés miatt a kérdés hogy ha átváltok a street workoutra (valamint kenegetem magam, vizet vízzel iszok) magyarul szálkásításba váltanék át. Meg előzhetem a tovább repedést? vagy várjak míg kicsit "leeresztek" és utánna?

2014. szept. 8. 21:30
 1/3 anonim ***** válasza:

Az étrend szálkásít, nem az edzés típusa. Súlyozóssal is tudnál szálkásodni, de az nem azt jelenti, hogy vizet vízzel iszol. Magasan kell tartani a fehérjét és csökkenteni a ch-t.

Ha a bőr nem nyúlik hirtelen, akkor nem fog repedezni, illetve sokkal kisebb az esélye.

2014. szept. 8. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, igen tudom hülyén fogalmaztam. Úgy értem hogy a SW (húzódzkodás, fekvőzés,stb..-alapgyakorlatok-) ugymond egy idő után könnyeb mint a folyamatos súly növelése a teremben.


Szóval akkor nyugodtan lemehetek húzódzkodni és miegymást csinálni?

2014. szept. 8. 21:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Lemehetsz persze, de a növekedés vagy zsírleadás az étrendfüggő.
2014. szept. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!