Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Hogyan izmosodjak otthon? 17/L

Hogyan izmosodjak otthon? 17/L

Figyelt kérdés

17/l

Van rajtam egy nagyon kicsi felesleg azt szeretném első sorban eltüntetni de izmosodni is szeretnék. Az unokatesommal voltam egyszer bent egy edzőteremben ahol ilyan sok kigyúrt pasi volt és azt mondták nekem hogy eszméletlen jó alapanyag vagyok.

171cm/54kg vagyok. Terembe nem akarok járni mert arra nincs pénzem és időm sincs inkább itthon csinálnám(most lesz érettségi). Tudom hogy étrend is kell hozzá, amúgy nem szoktam enni édességeket, péksütiket és cukros ücsiket. Persze azért 1 héten 1db korpovit keksz lecsusszan, gondolom az azért nem katasztrófa.

Az étrendem ezekből áll: hal, párolt csirke, párolt zöldségek, zsírszegény túró, natúr tofu, szója joghurt, tojás fehérje, bulgur, barna rizs, meg zöldségek és pulyka és csirkemell sonka.


2014. szept. 16. 13:14
 1/7 anonim ***** válasza:

attól függ mi konkrétan a célod.


az edzőteremben meg hülyítettek, bárki jó alapanyag ha van kitartása valamihez.

2014. szept. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Igen, a friss szűzpecsenye jó alapanyag... :D

Csak óvatosan a szakácsokkal.. :)

2014. szept. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
a célom a feszes, túnusos és nőiesen szép izmos test.
2014. szept. 16. 14:04
 4/7 A kérdező kommentje:
tónusos
2014. szept. 16. 14:04
 5/7 aikiboxer ***** válasza:

Letöltöd a webről vagy inkább megveszed a Fegyencedzés című könyvet, és elkezded otthon csinálni. Ne ijedj meg a "fegyenc voltam 19 évig a legdurvább börtönökben" szövegektől mert ez csak marketing bla-bla. Ez egy saját testsúlyos progresszív, azaz lépésről lépésre haladó edzésprogram, amely lányoknak is kiváló és elég jó testet lehet vele csinálni már fél év alatt is, ha a kajád rendben van.


Kajára meg letöltöd a Sárga kapszula című könyvet és abból kiokosodsz. :)

2014. szept. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Izmosodni és fogyni nem tudsz egyszerre, kizárják egymást. Ha zsírból akarsz fogyni szálkásító étrend, ha izmot akarsz akkor tömegnövelő étrend. Vagy enyhe tömegnövelő étrend így megeshet hogy több izom megy rád mint zsír és relatíve a testszír % -od csökkenhet.


A súlyod alapján nekem az a véleményem hogy izmot kéne magadra pakolj mert az adja a testnek a formát. Tehát tömegnövelő étrend. az étrendtől függ elsősorban hogy mi fog történni veled. Izmot pedig súllyal lehet növelni a leghatásosabban. Otthoni edzésnek kezdésnek jó lehet egy fegyencedzés vagy street workout. De ha kondi terembe mennél egy 3 napos átmozgató edzés az jobb lenne, de csak szerintem.

2014. szept. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 aikiboxer ***** válasza:
Nem extrém körülmények között megy a szálkásodás és az izomépítés egyszerre, nekem legalábbis sikerült öt hónap alatt elég sok izmot felszednem és mellette 10 kg-ot leadnom. Igaz, testépítő szemmel nézve nem annyira látványos az eredmény, azaz súlyzós edzéssel messzebbre is juthattam volna.
2014. szept. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!