Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzőterem. De hogy?

Edzőterem. De hogy?

Figyelt kérdés
lehet kicsit fura lesz a kérdés de még sosem voltam edzőteremben és holnap szeretnék bérletet venni.. Szóval honnan tudom meg hogy melyik gép mire való és hogy kell használni?Bemehetek utcai ruhában és ott átöltözhetek? mit kell még tudni erről?

2014. szept. 16. 18:12
 1/2 anonim válasza:

Szia! Nyugodtan bemehetsz utcai ruhába, bent lesz öltöző ott majd át tudsz öltözn.

A gépekre általában rá van írva meg rajzolva hogy hogyan kell helyesen használni.

Csak ennyiben tudtam segíteni.

2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bemész, veszel bérletet, az öltözőben átöltözöl. Ha van edző, akkor segít megmutatni a gépeket, gyakorlatokat, de ez általában plusz lóvé. De segítenek mások is, pl én szoktam, ha megkérdeznek. Viszont nem árt, ha te is tisztában vagy a gyakorlatokkal. A bodybuilder oldalon találsz terveket és a terveknél van videós bemutatás is. Kezdj heti 3 napos teljes testes edzéstervvel.
2014. szept. 16. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!