Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Edzoteremben elég rendszeresen...

Edzoteremben elég rendszeresen a futógép, bicikli, evezogép használata egy órán keresztul fogyás eléréséhez? Vagy ezek csak bemelegítésre alkalmasak? Feltétlen szukséges a tobbi gép használata is?

Figyelt kérdés
Oszintén azért kérdem, mert a tobbi géprol foggalmam sincs hogy mukodnek. Nem tudom mit kellene használnom, mit nem, mi való noknek, mi nem. Mibol mennyi.. stb. 167/83 vagyok jelenleg. Szóval elsodleges célom a fogyás.. 20/L
2014. szept. 17. 22:12
 1/3 anonim ***** válasza:

kajától függ, de nyugodtan használhatod ezeket, nem csak bemelegítésre alkalmasak.


persze, ha itt körülnézel, egy vagon ember van, aki kizárólag súlyzózik, (a barátnőmnek is csak az létezik, mintha más sport nem létezne).

2014. szept. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ja,. az meg marhaság, hogy nőknek meg férfiaknak külön való cuccok lennének (tudom, ezt is szokták emlegetni sokan, ilyen hülyeséget is hallottam hogy pl. az aerobik női sport, sőt, a pilates is, amit egész konkrétan férfi talált ki...)

de bármit használhat, és űzhet férfi, és nő is, legyen az bármilyen sport.

2014. szept. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Valóban az étkezésen múlik az egész. Ezek használatával nem veszítesz semmit. Amúgy, hogy ezek mire jók az attól függ, hogy használja az ember, intenzitás például. Milyen többi gépre gondolsz?
2014. szept. 18. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!