Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Mért nem fogyok? Napi 5*eszek,...

Mért nem fogyok? Napi 5*eszek, kerülöm a cukrot a fehér lisztet sok fehérjét eszek napi 1 másfél óra edzés futógép, bicikli taposó lábazok hasazok. Lefekvés elött 3 órával nem eszek és most a sulyom 1kg-val több lett. Nem értem sose fogok lefogyni?

Figyelt kérdés

Lefekvés elött 3 órával nem eszek és most a sulyom 1 kg-val több lett. Nem értem sose fogok lefogyni?


20/L 171 77kg


2012. márc. 13. 22:29
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Első alapigazság:


Az izom nehezebb, mint a zsír. Ne azzal foglalkozz, hány kg vagy, hanem azzal, hogy mennyit mutat a centi.


A második igazság:


1kg nem súlykülönbség. Az emberek legnagyobb részének a napi ingadozása ennél nagyobb. Sőt, a mérlegre való ráállás is bőven csinál ekkora különbséget. Próbáld ki: ráállsz rogyasztott térddel, előredőlve, hátra, és egyéb pózok. Meg mérd meg magad WC előtt és után is, lesz az több is 1kg-nál.

2012. márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
28%

Hagyj ki 1-2 étkezést. Legyenek olyan napok, hogy csak zöldséget eszel. Ne egyél szénhidrátot. Léböjtölj. És vizualizáld magad soványan, tuti bomba jól fogsz kinézni! ;)


Egyébként sokan a hájat egyfajta védekezésként emelik fel a külvilággal szemben, persze ezt a tudatalatti irányítja. Talán érdemes elgondolkozni, hogy mi ellen akarsz védekezni, mi/ki az amitől félsz, amit nem akarsz beengedni az életedbe.

2012. márc. 13. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

najó, a 2.ra semmiképp se halgass.

hány gramm szénhidrátot viszel be egy nap és milyen régóta diétázol?

2012. márc. 13. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
a másodikra tényleg ne hallgass
2012. márc. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mióta figyelsz oda az étkezésre és mozogsz? Mikor elkezdtem én is ugyan ezt csak 30-40 percnél az elején nem mozogtam semmit, volt hogy nekem is többet mutatott a mérleg vagy stagnált 1 hétig a súlyom. Most viszont 6 hét után 5,5 kilóval vagyok kevesebb.

Ha sósabbat ettél, megkötheti a vizet is a szervezeted. Szénhidrátot egyél, csak nem mindegy milyet és azt is szétosztva az étkezésekre. (napi 150gr körül).

Lényeges az is, hogy a ciklusodban hol jársz, menzi előtt 1-2 kilóval is mutathat többet a mérleg.


Csináld tovább így ahogy eddig, és be fog indulni a fogyás, csak légy kitartó!

2012. márc. 14. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: javítok: 30-40 percnél nem mozogtam TÖBBET (nem semmit...)
2012. márc. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
2 hete csinálom nem azt gondoltam hogy kilokat vesztek csak furcsa volt hogy nem az hogy nem is fogyok hanem hízok de centit néztem és a csípőm 2 cm kisebb tudom nem sok de nekem már jelent valamit és nem fogom abbahagyni. Köszönöm :)
2012. márc. 14. 16:27
 8/9 *gin* ***** válasza:

hasonlóak voltak nekem is a kiindulási adatok, és most már 67 kg vagyok :)


1 kg tényleg nem jelent hízást. Ha pontos képet akarsz kapni a súlyod változásáról, akkor mérd magad mondjuk minden hétfő reggel, wc után, kaja előtt, ruha nélkül. Számolj úgy, hogy ha meg fog jönni, akkor 1-2 kg víz rajtad lesz.

És ami nagyon fontos, hogy nem elég napi 5x enni és figyelni az arányokra, mert simán előfordulhat, hogy túl keveset vagy túl sokat eszel. Érdemes beszerezni egy konyhai mérleget, és mérni, számolni mindent. myfitnesspal.com ide be tudod vinni a kajákat és kiszámol neked mindent :)

én ilyen adatokkal 1500 kcal-lal, 150g ch-val, 130g fehérjével és 30-40g zsírral kezdtem. Csak ügyesen :)

2012. márc. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Igen 1 kg nem hízás csak az volt a furcsa hogy mikor még nem edzettem akkor minden reggel megmértem magam és mindig pár dkg kevesebbet mutatott az első pár napban volt ugy hogy 75.9 kg is voltam és ahogy elkezdtem edzeni csak ment feljebb... de köszönöm kitartó leszek :)
2012. márc. 16. 11:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!