Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Valaki jár klasszikus balettra...

Valaki jár klasszikus balettra vagy jazz balettra vagy modern táncra?

Figyelt kérdés
Imádok táncolni és csak azt akarom megnézni hogy az itteni emberek között van e ilyen

2014. szept. 21. 10:11
 1/5 anonim válasza:
Modern balett ����
2014. szept. 21. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Tíme@ válasza:
Igen én is táncolok már 8 éve sok fajta táncfajtát kipróbáltam már kezdve a modern disco tánctól a balettig most éppen modern balettot művelem ami a kettő között eggyensúljt teremt. Mivel disco val keztem ezért a mozgásom erős gyors nem egyengéd mint akiknek már 3-4 éves koruktól balettet tanítanak.Én is imádok táncolni!
2014. szept. 22. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én 6 éve. Tánc szakos osztályba járok. De én azt utálom hogy valaki jön beiratkozik egy tánc szakos osztályba (igaz kiskorában mindenki imád táncolni meg hogy az tök buli juhuuu)de aztán kiderül hogy ez balett és egyből leszarja az egészet és nem azt csinálja hogy mindenkinek megkönnyítse az életét és átmenne egy másik osztályba vagy suliba neeeeeem. A tánctanárunk is ma azt mondta hogy tele van ez az osztály tehetséges emberekkel de vannak azok akiket ez nem érdekel és akadályozzák a haladást a fejlődést és hát ez így nem állapot.
2014. szept. 24. 15:08
 4/5 anonim válasza:
Én 8 éve balettozok. Nagyon szeretem klasszikusra járok. Ha van még valami kérdésed írj privibem!
2014. okt. 6. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
igen, én 14 éve táncolok, 5 éve versenyszerűen, imádom .. az elmúlt 2 évben kortárs balletot táncoltam . most szeptembertől meg modern jazz-t. Lányok nem tudnátok nekem segíteni ?! írtam ki egy kérdést de relatív elég sürgős lenne a válasz de eddig akiket kérdeztem senki sem tudott segíteni . :( van egy mozdulat biztos tudjátok miről van szó amikor pl.: egy lány fekszik a földön és úgy áll fel, hogy a lábfejjén. a jelenlegi koreográfiámba szeretném beletenni, de sajnos nem tudom a helyes technikai kivitelezést ami rendkívül fontos. Valamelyikőtök ismeri tudja hogyan kell , le tudná írni nekem ? vagy tudtok valakit aki tudna nekem ebben segíteni ?
2014. okt. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!