Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Mennyit/Mennyi ideig kell...

Mennyit/Mennyi ideig kell futnom ahhoz, hogy a hasamról lemenjen egy kis fölösleg?

Figyelt kérdés
hogy látszata is legyen.
2014. szept. 23. 09:50
 1/3 anonim válasza:

Szia! Én a szüléssel felszedett zsírpánát akarom a hasamról eltüntetni. Kb. egy hónapja kezdtem el futni, heti 3x fél órát, most kezd látszani az eredménye, de a futás mellett ottnon is tornázgatok.

Ez önmagában kevés, e mellé lényeges az étrendváltás is, a szénhidrátbevitelt teljesen le kell csökkenteni, különben a hasi zír megmarad. Szóval a futás mellett azt vizsgáld meg, hogy te mit eszel és mennyit.

2014. szept. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
én meg minden nap futok 20 percet minimum, igaz még csak egy hete kezdtem bele. valaki azt mondja, hogy fogytam. valaki, hogy híztam.
2014. szept. 23. 10:20
 3/3 anonim válasza:

Hát egy hét alatt még nem sokminden történik, amúgyis a mérleg dönt, nem az, hogy ki mit lát, vagy látni vél.

Vagy a ruhaméret. Ha már egy számmal kisebb ruha kell, na annak már lesz látszata.

2014. szept. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!