Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétázni szeretnék, hogy a...

Diétázni szeretnék, hogy a hasamról lemenjen a zsír. Milyen ételeket egyek ilyenkor?

Figyelt kérdés

Valaki megtudná adni, hogy fehérjéből és chból mennyi g kell testtömegkg-ként?


Ezeket miből vihetem be, illetve miből érdemes?


Tudom, fontos az edzés az is, de a táplálkozás is ugyebár.


Kolisként ( bár ez nem indok), mivel lehetne jól kijönne a táplálékokat tekintve. Gondolok itt, ha pulykasülttel lehetne lefogyni, akkor ez nem lenne jó, mert ilyet nem tudok elkészíteni. Valami egyszerű kaja, táplálék kéne.


Milyen gyümölcsök és zöldségek kellenek még?


23/F



2013. nov. 16. 23:09
 1/5 A kérdező kommentje:

Azért tudom, hogy helyi zsírégetés nincs, edzés utáni shakeba a fehérjepor mellé nem kell ch.


De azért mégis egyszerűen leírva jól jönne, köszi.

2013. nov. 16. 23:12
 2/5 anonim ***** válasza:

Minél kevesebb ch, és legjobb ha ezt zöldségek adják /nem a krumpli.


Ez az aranyszabály, bár sokan szálkásítanak úgy, hogy közben esznek rizst is mondjuk, vagy kenyeret, de hát ezek azért mégiscsak üres kalóriák.. Akkor már inkább a hús, zsír, zöldség kombó több hasznos tápanyagot tartalmaz.


Ha csak zöldséget eszel mint szénhidrátforrás, akkor nem valószínű, hogy ki kellene térni rá, hogy mennyi g szénhidrátot eszel, nem lesz túl sok plusz az is rost lesz.

2013. nov. 16. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Szóval ha kaját kérek menzán, vagy magamnak főzök köretet, akkor a sültkrumpli, krumpli (püré) felejtős?

Rizs mehet, vagy necces, esetleg inkább ilyen vegyes köretet kérjek, ahol zöldségek ( borsó , répa stb.) vannak?


Esetleg ez a borsos köret és rizs fele fele arányban?

2013. nov. 16. 23:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Megoszlanak a vélemények.


Egy testépítő oldalon azt fogod találni, hogy mehet valamennyi rizs (ó, persze gramm pontossággal kiszámolva hogy mennyi) de vegyél vissza az összkalória bevitelből. Nézd, tény hogy ez is bejön.. Meg olcsó, ha rizst eszel akkor krumplit is ehetsz, ezek meg tök olcsó köretek és viszonylag laktatók.. vagy viszonylag hamar megéhezel utánuk, ki hogy van vele.


Én azt mondom, inkább eszem zöldséget (káposzta, cékla, paprika paradicsom stb. sütőtök) zsírral és hússal, sokáig laktat az állati része a kajának, biztos hogy igen egészséges, nem ingadozik a vércukorszintem (rizs után viszont igen) és nem tartom magam gabonaevőnek. - ami most nem igaz, mert mostanában rizsezem DE csak izomépítéshez. Merthogy a rizs az ilyen, inkább a hízáshoz, izmosodáshoz kell, nem a fogyáshoz..

2013. nov. 16. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

A menzáról iratkozz ki! Vegyél kontaktgrillt, és csináld meg magadnak a csirkemellet, mellég meg mehet paprika, paradicsom, kígyóuborka stb...

Szóval hús és zöldség menjen na!

2013. nov. 17. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!